محققان توصیه می كنند؛

تاثیر كمتر نشستن و پیاده روی بیشتر بر كاهش خطر بیماری قلبی

تاثیر كمتر نشستن و پیاده روی بیشتر بر كاهش خطر بیماری قلبی نتایج دو مطالعه نشان میدهد سبك زندگی بی تحرك ریسك مبتلاشدن به نارسایی قلبی را بیشتر می كند و پیاده روی سبب كاهش ریسك فشارخون بالا می شود.به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، نتایج مطالعه جدید نشان میدهد بانوانی که به خاطر پاندمی کووید ۱۹ مدت زمان زیادی را در منزل سپری می کنند لازم است برای پیاده روی خارج شوند و مدت زمان کوتاهی را جلو کامپیوتر یا تلویزیون بگذرانند.
محققان دانشگاه بافالو نیویورک در دو مطالعه جدید خود دریافتند بانوانی که وارد دوره یائسگی شده بودند و به پیاده روی آهسته رفته و زمان کمتری می نشستند کمتر با ریسک فشارخون بالا و نارسایی قلبی روبرو بودند.
دکتر «جین واکتاوسکی وند»، سرپرست تیم تحقیق، در این زمینه می گوید: «پیاده روی و تحرک داشتن کارهای ساده ای هستند که می توانند به آسانی در زندگی روزمره ما گنجانده شوند.»
نتایج نشان میدهد که صرف نظر از میزان کلی فعالیت بدنی، پیاده روی بیشتر و کم تحرکی کمتر می تواند برای سلامت قلب و عروق مفید باشد.
محققان پی بردند بین پیاده روی و کاهش ریسک فشارخون بالا و همین طور بین بی تحرکی و افزایش خطر نارسایی قلبی ارتباط وجود دارد.

1399/09/13
19:53:15
5.0 / 5
1132
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است