تاثیر مخرب سیاست های مهاجرتی آمریكا بر سلامت روان

تاثیر مخرب سیاست های مهاجرتی آمریكا بر سلامت روان مستر لمون: مطالعات جدید گروهی از محققان نشان داده است كه سیاست های جدید مهاجرتی آمریكا تاثیر مخربی بر سلامت مهاجرت كنندگان دارد.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، در این مطالعه محققان وضعیت سلامت بیش از 15 میلیون مكزیكی مقیم آمریكا را مورد بررسی قرار دادند.
طبق آمارهای موجود وضعیت روحی و روانی مهاجران مكزیكی در آمریكا بعد از تایید سیاست های مهاجرتی جدید به شدت تخریب شده و تعداد زیادی از آنها به ترومای روانی مبتلا شده اند.
بر اساس مطالعه مربوط به وضعیت سلامت مهاجران آمریكای لاتین به ایالات متحده مشخص شد كه بیش از نیمی از مهاجران پیش از رسیدن به آمریكا، ترومای روانی را تجربه كرده اند.
اگرچه وقوع بعضی از حوادث و مشكلات در مسیر رسیدن به مقصد بخصوص برای زنان در شدت گرفتن ترومای روانی موثر است، اما یافته های این مطالعه نشان داده است كه تبیین سیاست های مهاجرتی جدید شدت ترومای عصبی را دوچندان می كند.
به گفته روانشناسان، مهمترین عامل در شدت گرفتن ترومای روانی، مسئله تبعیض و نادیده گرفتن حقوق اولیه مهاجران در خاك ایالات متحده است.
سیاست های تبعیض آمیز مهاجراتی در ایالات متحده سبب گسترش روزافزون فقر در میان مهاجران شده است. هم اكنون بیش از 20 درصد مهاجران در فقر مطلق زندگی می كنند.1397/02/08
13:31:28
5.0 / 5
4608
تگهای خبر: سلامت
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است