واكنش سازمان نظام پزشكی به ماجرای ارسال پیامك های تبلیغی نامناسب برای پزشكان

واكنش سازمان نظام پزشكی به ماجرای ارسال پیامك های تبلیغی نامناسب برای پزشكان مستر لمون: سازمان نظام پزشكی درباب ارسال پیامك هایی با محتواهای نامناسب به بعضی از اعضای این سازمان واكنش نشان داد.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشكی، به دنبال ارسال پیامك هایی با محتواهای نامناسب برای اعضای سازمان نظام پزشكی و طرح این شائبه كه شماره پزشكان از طرف نظام پزشكی در اختیار شركت ها و نهادها قرار گرفته، این سازمان در اطلاعیه ای آورده است: « با عنایت به گزارشات دریافتی اخیر درباب ارسال پیامكی با محتوای نامربوط و نامناسب برای بعضی از اعضای محترم سازمان نظام پزشكی، موارد ذیل را جهت آگاهی به استحضار می رساند:
1- سازمان نظام پزشكی به هیچ عنوان اطلاعات شخصی اعضا، همچون شماره تلفن همراه را در اختیار هیچ نهاد و شركتی قرار نمی دهد.
2- در صورت درخواست مراجع ذی ربط جهت دریافت مشخصات اعضای محترم سازمان، در مواردی كه ارائه این اطلاعات منجر به تسهیل امور صنفی شود یا از نظر قانونی الزامی برای انجام آن وجود داشته باشد، فقط اطلاعات غیر خصوصی، نظیر نام و نام خانوادگی، شماره نظام پزشكی و نشانی محل فعالیت و... در اختیار مراجع ذی صلاح قرار می گیرد.
3- در صورتیكه نهادها، شركت ها و... در مواردی در رابطه با نیازهای جامعه پزشكی، درخواست اطلاع رسانی به اعضای محترم سازمان را داشته باشند، در صورت تایید سوژه و محتوای پیامك از جانب مراجع مسئول در سازمان، این پیامك­ ها از سامانه رسمی سازمان، برای اعضای محترم ارسال خواهد شد و این مساله به هیچ عنوان شامل پیامك­ های تبلیغاتی نیست.
4- سازمان نظام پزشكی جمهوری اسلامی ایران در حیطه اختیارات و وظایف قانونی خود، ارسال گروهی پیامك­ هایی كه مصداق توهین به اعضای محترم سازمان بوده و یا به هر نحو جنبه مجرمانه داشته باشد را، از نظر حقوقی پیگیری خواهدنمود.»1398/04/08
14:08:58
5.0 / 5
4774
تگهای خبر: پزشك , تبلیغات
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است