دبیر مشاوره علمی كنگره دندانپزشكان عمومی ایران؛

جلوگیری از عفونت های مزمن با درمان ریشه دندان

جلوگیری از عفونت های مزمن با درمان ریشه دندان به گزارش مستر لمون دبیر مشاوره علمی اندو دوازدهمین كنگره انجمن دندانپزشكان عمومی ایران، اظهار داشت: درمان ریشه دندان از آبسه های بزرگ و عفونت های مزمن جلوگیری می كند.به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، دكتر سمیرا شاه سیاه درآستانه برگزاری دوازدهمین كنگره دندانپزشكان عمومی ایران در ارتباط با درمان ریشه دندان یا اندو، تصریح كرد: سالهاست كه دندانپزشكی به سمتی حركت كرده كه به جای كشیدن دندان به نگهداری آن پرداخته است.
وی اضافه كرد: به علم نگهداری دندان و حفظ ریشه آن «اندو» می گویند و از زمانی كه فرد بخواهد در هر رده سنی دندان خویش را نگه دارند علم و هنر درمان ریشه به چشم می آیند.
دبیر مشاوره علمی دوازدهمین كنگره دندانپزشكان عمومی ایران اظهار داشت: درمان ریشه خارج كردن اعصاب دندان و سلول ها و باكتری ها از ریشه بوده كه طی سالهای مختلف تكنیك های فیزیكی و شیمیایی متفاوتی در این عرصه مورد استفاده قرار گرفته است كه هدف همه این روشها حفظ ریشه دندان به بهترین شكل بوده است.
شاه سیاه ادامه داد: درمان ریشه دندان از آبسه های بزرگ و عفونت های مزمن و عود آن جلوگیری می كنند همینطور از تحمیل درمان های اضافه به بیماری جلوگیری كرده و در حفظ دراز مدت دندان و عملكرد آن بسیار تاثیر گذار است.
وی اضافه كرد: دندانپزشكی كه از علم روز دنیا بهره مند باشد بهتر می تواند خدمات را به بیمار عرضه كند در واقع با عرضه خدمات مناسب و بروز دنیا عملكرد بلندمدت برای دندان فرد را ضمانت می كند.
دبیر مشاوره علمی اندو دوازدهمین كنگره دندانپزشكان عمومی ایران با اشاره به اینكه در دوازدهمین كنگره انجمن دندانپزشكان عمومی ایران جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه دندانپزشكی همچون مبحث اندو عرضه می شود، اظهار داشت: هدف برگزاری این كنگره عرضه تكنیك های نوین در حوزه حفظ سلامت دهان و دندان است كه این مسئله در حوزه پیشگیری و درمان مؤثر جای دارد.
وی عنوان كرد: در بخش درمان ریشه تلاش كرده ایم از جدیدترین دستاوردهای علمی در این زمینه بهره مند شویم و بر همین مبنا جدیدترین تكنیك در حوزه آماده سازی كانال ریشه، پروتكل های درمانی، دارویی، فیزیكی و شیمیایی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد تا بتوانیم عملكرد دراز مدت دندان و حفظ دندان را شاهد باشیم.
شاه سیاه تصریح كرد: در دوازدهمین كنگره دندانپزشكان عمومی ایران علاوه بر عرضه جدیدترین دستاوردهای علمی، سخنرانی های فعال و دو طرفه هم توسط همكاران انجام خواهد گرفت همینطور همكاران تجربه های مطب خویش را عنوان كرده و نتیجه این چالش ها عرضه خدمات بهتر و مناسب تر به بیماران همینطور انجام هنر نگهداری دندان به نحوه احسن است تا شاهد پیشرفت های قابل توجهی در سیستم درمانی كشور باشیم.
دوازدهمین كنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشكان عمومی از ۱۹ تا ۲۲ دی ماه ۹۶ در برج میلاد تهران برگزار می گردد.
 

1396/10/11
21:02:25
5.0 / 5
4893
تگهای خبر: پزشك , خدمات , درمان
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است