رییس دانشگاه علوم پزشكی البرز:

بنیاد شهید پاسخگوی مشكلات بیمارستان امام كرج باشد

بنیاد شهید پاسخگوی مشكلات بیمارستان امام كرج باشد به گزارش مستر لمون رییس دانشگاه علوم پزشكی البرز درباره انتقادات و اعتراضات اخیر كاركنان بیمارستان امام خمینی(ره) البرز به دنبال تاخیر حدود یك ساله در پرداخت مطالبات شان، اظهار داشت: مالكیت این بیمارستان با سازمان همیاری شهرداری استان البرز بوده و موسس و صاحب پروانه هم بنیاد شهید است.دكتر حمید درفشی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اعتصاب كاركنان بیمارستان امام خمینی(ره) البرز، اظهار داشت: بیمارستان امام خمینی كرج بیمارستانی است كه هیچ ارتباطی با وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشكی البرز ندارد، بلكه مالكیتش با سازمان همیاری شهرداری استان البرز است و موسس و صاحب پروانه هم بنیاد شهید است و قاعدتا از نظر ما بنیاد شهید كه موسس و صاحب پروانه است، در قبال بیمارستان مسوولیت و تعهد دارد.

وی اضافه كرد: حدود یكسال است كه این بیمارستان رها شده است؛ حقوق پرسنلش از جانب مالك پرداخت نمی گردد و خدمات بیمارستان به زیر ۱۰ درصد كاهش یافته است. بر این اساس چندین ماه است كه پرسنل این بیمارستان حقوق هایشان را دریافت نكردند و مقابل بیمارستان اعتراض و تحصن می كنند.

درفشی افزود: تصور شده كه این بیمارستان دانشگاهی و دولتی است. این درحالیست كه ما هم در این زمینه مدعی هستیم و معتقدیم كه باید این بیمارستان فعال شود و حق و حقوق پرسنلش پرداخت گردد و سازمان همیاری ها و بنیاد شهید بعنوان صاحب پروانه متعهد و مسوولند، اما متاسفانه هم اكنون به وظایف خودشان در قبال این بیمارستان عمل نمی كنند و قضیه دارد به حساب وزارت بهداشت تمام می گردد.

رییس دانشگاه علوم پزشكی البرز با اشاره به اینكه در این زمینه جلسات متعددی در سطح استان انجام شده است، اظهار داشت: این بیمارستان بدهكاری بسیار بالایی دارد و قرار بوده پس از اینكه بدهی هایش را تسویه كرد، به دانشگاه واگذار شود، اما الان موسسس و صاحب پروانه مسوولیت دارد. حتی اگر قرار باشد به دانشگاه واگذار شود، باید پروانه و مالكیت به دانشگاه واگذار شود. متاسفانه ظرف سال های گذشته این اراده برای این كار وجود نداشته است.
1397/09/14
15:29:47
5.0 / 5
4728
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است