در ششمین كنگره علوم اعصاب ایران؛

پژوهش های دانش آموزان در حوزه علوم اعصاب مورد بررسی قرار می گیرد

پژوهش های دانش آموزان در حوزه علوم اعصاب مورد بررسی قرار می گیرد مستر لمون: جانشین دبیر علمی ششمین كنگره علوم اعصاب پایه و بالینی، از برگزاری سمینار دستاوردهای پژوهشی برای دانش آموزان اطلاع داد.به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، دكتر علی شهبازی دبیر جایزه اهوازی در ششمین كنگره علوم اعصاب پایه و بالینی، اظهار داشت: مخاطبین این سمینار از رشته های مختلف شامل پزشكی، بالینی، رشته علوم فنی و مهندسی هستند و همینطور این كنگره با حضور اساتید، دانشجویان و دانش آموزان برگزار می گردد.
وی همچون برنامه های این كنگره را عرضه جوایز عنوان نمود و اضافه كرد: یكی از جوایز این كنگره مطابق سالهای قبل جایزه ویژه پژوهشگران جوان است كه به عرضه دهندگان پوستر و سخنرانی به طور مساوی جایزه تعلق می گیرد.
شهبازی ادامه داد: امسال سه جایزه اهوازی خواهیم داشت كه از سوی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی حمایت می گردد و برای نخستین بار ۳ جایزه ویژه انجمن علوم اعصاب خواهیم داشت كه به پژوهشگران جوان اهدا خواهد شد.
وی تصریح كرد: این جوایز در حیطه های مختلف علوم اعصاب سلولی و مولكولی، علوم اعصاب بالینی، علوم اعصاب محاسباتی، علوم اعصاب رفتاری و علوم اعصاب شناختی اعطا خواهد شد. همینطور امسال برای نخستین بار برای دانشجویان پزشكی و روانشناسی جوایز ویژه ای خواهیم داشت و سمینار ویژه ای برای دانشجویان مقاطع پایین تر برگزار می شود.
شهبازی اضافه كرد: یكی دیگر از برنامه های این كنگره برگزاری یك سمینار برای دانش آموزان است تا دستاوردهای پژوهشی خویش را به صورت سخنرانی، پوستر و نمایشگاهی در كنگره عرضه كنند.
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشكی ایران، عنوان كرد: در بخش جوایز، امسال برای دومین سال متوالی بخش هنر و نوروساینس در كنگره برگزار می شود. در این بخش علاوه بر آثار هنری مرتبط با حوزه مغز و شناخت، مسابقه فیلم، عكس و پوستر هم اجرا خواهد شد كه امیدواریم متخصصین علاقمند علوم اعصاب به هنر و هنرمندان متخصص با حوزه ذهن و شناخت، آثارشان را برای ما ارسال نمایند.
وی اضافه كرد: امسال یك جایزه در بخش های پوستر (گرافیك) عكس و فیلم كوتاه خواهیم داشت. هچنین برای دومین سال متوالی یك جایزه ویژه بانوی پژوهشگر حوزه علوم اعصاب خواهیم داشت كه به همت مركز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه شهید بهشتی بنیان گذاشته شده كه با هدف تولید انگیزه به بانوان دانشمند حوزه علوم اعصاب اعطا می گردد.
شهبازی اظهار داشت: امیدواریم با اعطای این جوایز، انگیزه شركت كنندگان برای تحقیق و پژوهش در علوم اعصاب كه یكی از علوم استراتژیك پایه است، تقویت شود.
ششمین كنگره علوم اعصاب پایه و بالینی با هدف عرضه آخرین دستاوردهای حوزه علوم اعصاب در سطح پایه، بالینی، پزشكی و مهندسی در ایام ۲۹ آذر تا یكم دی ماه ۹۶ در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشكی ایران برگزار می گردد.

1396/09/18
00:52:31
5.0 / 5
5089
تگهای خبر: پزشك
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است