تقویت ماهیچه با روش آسان؛

تولید قرص ورزش

تولید قرص ورزش مستر لمون: یك دانشمند ادعا می كند به فرمولی دست پیدا كرده كه علاوه بر چربی سوزی به فرد كمك می كند ماهیچه های خویش را پرورش دهد.به گزارش مستر لمون به نقل از مهر به نقل ازبلومبرگ، رونالد اوانز یك استاد زیست شناسی در آمریكا ادعا می كند فرمولی یافته كه چربی را می سوزاند و به رشد ماهیچه منجر می گردد.
فرمول شیمیاییPPARD مسیرهای ژنتیكی را در بدن فعال می كند كه به ورزشكار كمك می كند ورزش های آیروبیك بیشتری انجام دهد.
اوانز و همكارانش در انسیستو سالك واقع در سن دیگو این ماده شیمیایی را به موش ها تزریق كردند.
در این تحقیق موش های مورد آزمایش با ۷۰ درصد كاهش چربی و افزایش ماهیچه روبرو شدند. تایید این فرمول به محققان كمك می كند تا نوعی قرص ورزش برای انسان هایی بسازند كه نمی توانند به علت خطرات سلامتی ورزش كنند.
اوانز ۱۰ سال قبل مشغول تحقیق برای ساخت چنین قرصی بوده است. نخستین مطالعه وی در ۲۰۰۷ میلادی مربوط به تزریق داروی GlaxoSmithKline Plc به موش ها بود. این دارو به چربی سوزی و افزایش عملكرد حركتی موشها منجر شد. اما به اعتقاد وی این دارو برای انسان مناسب نبود زیرا عوارض جانبی زیادی داشت. یكی از این عوارض بروز غده های سرطانی در موش ها بود.
طی یك دهه بعد او اشكال مختلفی از این دارو را آزمایش كرد تا فرمول شیمیایی مناسب بدون عوارض جانبی خطرناك مانند سرطان را بیابد.
به هر حال داروی جدید او كه از ماده شیمیاییPPARD استفاده می كند، زمانی در بدن فعال می گردد كه فرد حركات آیروبیك انجام دهد.
همچنین داروی جدید بدون فعال كردن نشانگرهای خطرسرطان در بدن انرژی مصرفی را می افزاید.
 

1396/07/26
21:26:11
5.0 / 5
5634
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است