رئیس كل سازمان نظام پزشكی ایران تأكید كرد:

سهم خواهی پزشكان برخلاف اخلاق پزشكی است

سهم خواهی پزشكان برخلاف اخلاق پزشكی است مستر لمون: رئیس كل سازمان نظام پزشكی ایران با انتقاد از تخریب هایی كه ضد جامعه پزشكی صورت می گیرد اظهار داشت: جای پزشكی در قلب مردم است و باید این جایگاه را حفظ نماییم.به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، دكتر ایرج فاضل بامداد چهارشنبه در نخستین جشنواره نظام پزشكی تهران بزرگ تصریح كرد: جامعه ای كه نسبت به خدمتگزاران خود بی تفاوت باشد نمی تواند جامعه ای پویا باشد.
وی با اشاره به مسائل زیادی كه دامن گیر جامعه پزشكی كشور شده است، تصریح كرد: هر روز مبحث تازه ای را ضد جامعه پزشكی مطرح می كنند كه احساس می گردد نسبت به جامعه پزشكی بی لطفی می گردد در حالیكه بزرگترین خدمات را جامعه پزشكی بر عهده دارد.
رئیس كل سازمان نظام پزشكی ایران با اشاره به ارتباط تنگاتنگ مردم و جامعه پزشكی با یكدیگر، خاطرنشان كرد: متأسفانه این رابطه دستخوش تغییرات ناخوشایندی شده اما هنوز هم معتقدم كه جای پزشكی در قلب مردم است و ما باید این جایگاه را حفظ نماییم.
فاضل سهم خواهی پزشكان را برخلاف اخلاق پزشكی عنوان نمود و اضافه كرد: اگر جرم پزشك مشهود باشد قابل محاكمه است.
رئیس كل سازمان نظام پزشكی ایران با اشاره به تخریب هایی كه ضد جامعه پزشكی در یكی از جراید صورت گرفته است، خاطرنشان كرد: سازمان نظام پزشكی در قبال این موضوع، موضع خواهد گرفت زیرا اكثریت قریب به اتفاق جامعه پزشكی كشور جامعه ای شریف و پاك هستند اما عده ای می خواهند سوءاستفاده كرده و به آبروی پزشكی لطمه بزنند.
وی بر لزوم اتحاد جامعه پزشكی برای ارتقای این جایگاه در جامعه تاكید كرد.

1397/02/26
15:54:08
5.0 / 5
4532
تگهای خبر: پزشك
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است