وزیر بهداشت عنوان كرد؛

برنامه وزارت بهداشت برای سلامت زنان كارمند

برنامه وزارت بهداشت برای سلامت زنان كارمند مستر لمون: وزیر بهداشت، اظهار داشت: یكی از اقدامات مهم وزارت بهداشت در آینده، باید توجه به سلامت زنان كارمند باشد و غربالگری برای زنان شاغل در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشكی صورت گیرد.


به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، دكتر سید حسن هاشمی در مراسم گرامیداشت روز زن كه در ستاد مركزی وزارت بهداشت برگزار شد، با تاكید بر اینكه همه ما در كشور، یك تیم هستیم و نیروی كار همانند چرخ دنده های یك ساعت هستند كه اگر یكی از چرخ دنده ها خوب كار نكند، خروجی خوبی نخواهد داشت، اظهارداشت: افتخار می نماییم كه اغلب همكاران ما در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشكی، بانوان هستند. وی با اشاره به اینكه بانوان در انجام امور، دقیق تر از آقایان هستند چون حوصله، صبر و انضباط آنها بهتر از مردان است، اضافه كرد: در ۵ سال گذشته، همكاران ما در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشكی زحمات زیادی كشیدند. هاشمی اضافه كرد: از دكتر صدر السادات معاون توسعه مدیریت و منابع و دكتر پریدار مدیركل امور پشتیبانی و رفاهی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت به علت توجه به همكاران، احترام گذاشتن به آنها و كوشش برای تولید آسایش برای خانواده همكاران، تشكر می كنم. وزیر بهداشت با اشاره به این كه در دوره دنیای مدرن، به زنان ظلم شده و فشار بر زنان زیاد است، اظهار داشت: بانوان نسبت به گذشته بیشتر درگیر كار و مشاغل شده اند و در كنار شغل خود، باید همسر داری و بچه داری كنند كه واقعا سخت است اما خودشان خوشحال هستند و فكر می كنند كه به استقلال رسیده اند و می گویند این شرایط به نفعشان است. وی یاد آور شد: زنان شاغل دوشغله هستند، یكی كار در بیرون از منزل و دیگری كار در منزل، با اینكه ما دوست داریم زنان شاغل، شغل شان را به عنوان وظیفه اصلی خود در محل كار بشناسند،

وزیر بهداشت اضافه كرد: یكی از اقدامات مهم وزارت بهداشت در آینده، باید توجه به سلامت زنان كارمند باشد و غربالگری برای زنان شاغل در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشكی صورت گیرد.

1396/12/19
22:15:29
5.0 / 5
4871
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است