بیش از 500 میلیون تومان جایزه گذراندن یک ماه بدون تلفن همراه

بیش از 500 میلیون تومان جایزه گذراندن یک ماه بدون تلفن همراه مستر لمون: اگر می خواهید قدرت اراده تان را آزمایش کرده و درعین حال 10هزار دلار(معادل بیش از 500 میلیون تومان) کسب کنید، با این شرکت تماس بگیرید و در آزمایش گذراندن یک ماه بدون تلفن آن شرکت کنید.نادیا زکالوند: شرکتی در ایسلند آزمایشی ترتیب داده است که به سبب آن از افراد می خواهد تلفن همراه خودرا یک ماه کنار گذاشته و روزهای خودرا بدون تلفن بگذرانند و در آخر ماه، ۱۰ هزار دلار دریافت نمایند.

این شرکت، کارمندان خود و علاقه مندان دیگر را در برنامه «سم زدایی دیجیتال» شرکت داده است و آنها باید از تلفن همراه های خود به مدت ۳۰ روز استفاده نکنند و در آخر ماه، در صورت موفقیت، ۱۰ هزار دلار پاداش بگیرند.

این شرکت بر این باور است ابزارهای مدرن امروزی سبب حواس پرتی افراد، خصوصاً کارمندانش شده است که بدترین آنها تلفن هم راه است.

در بررسی ها مشخص شده که هر فرد بطور متوسط ۵٫۴ ساعت در روز را صرف مرور موضوعات بیهوده شبکه های مجازی بوسیله تلفن همراه خود می کند.«کریستینا دروسیاک» مدیر این شرکت ایسلندی می گوید، اگر مردم تا این اندازه معتاد شبکه های مجازی نشده بودند، کارهایشان با سرعت بالایی پیش می رفت و کیفیت زندگی شان بهتر می شد. او معتقد می باشد که مردم می توانند از همین الآن آغاز نموده و استفاده از ابزارهای دیجیتال حواس پرت کن را به حداقل برسانند.

دقیقا بنا بر این است که این شرکت دوری از ابزارهایی چون تلفن همراه را با کارمندان و افراد علاقمند شرکت در این آزمایش آغاز نموده است و امیدوارست بتواند مردم را به داشتن عادت های سالم علاقمند کند.

منبع:

ladbible

منبع:

1402/11/20
15:39:22
5.0 / 5
200
تگهای خبر: برنامه , زندگی , كیفیت
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است