بررسی عملكرد دستگاه ها در اجرای قانون حمایت از خانواده

صباغیان: برای افزایش جمعیت مشکل مسکن را حل کنید

صباغیان: برای افزایش جمعیت مشکل مسکن را حل کنید مستر لمون: نماینده بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که برای افزایش جمعیت باید مشکل مسکن حل شده و هزینه آموزش و بهداشت کم شود.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس و در جریان بررسی گزارش مشترک کمیسیون های فرهنگی، اجتماعی و بهداشت و درمان در مورد نحوه عملکرد دستگاه های مسئول در اجرای قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت اظهار داشت: در این قانون همه استانها یکسان دیده نشده است که نمونه بارز آنرا می توان در استان یزد و حوزه انتخابیه بنده دید.
وی با اعلان اینکه مشکل جمعیت را باید در محل دیگری جستجو کرد، توضیح داد: نمی توان در خانه های ۴۵ و ۶۵ متری بیش از یک فرزند جا داد؛ هزینه بهداشت سرسام آور است و شخص نمی تواند فرزندی داشته باشد. در بعضی شهرستان ها که تعداد فرزندان زیاد است چنین مشکلاتی وجود ندارد. افراد ساکن در تهران و شهرهای بزرگ نمی توانند بیش از یک فرزند داشته باشند چون هزینه ها سرسام آور است پس باید اصل مشکل را حل کرد.
صباغیان در آخر بیان کرد: در این قانون امتیازاتی داده می شود اما اجرا نمی شود که نمونه آن ابلاغ نشدن بخشنامه های مربوط و یا تهیه نشدن تعدادی از دستورالعمل ها است؛ باید مشکل مسکن حل و هزینه آموزش و بهداشت کم شود.
منبع:

1401/09/22
12:57:37
5.0 / 5
694
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است