معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی خبر داد؛

اضافه شدن ۱۰۸۰۰ تخت جدید به بیمارستان های کشور

اضافه شدن ۱۰۸۰۰ تخت جدید به بیمارستان های کشور به گزارش مستر لمون، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اضافه شدن بیش از 10 هزار و 800 تخت جدید بیمارستانی به بیمارستان های کشور آگاهی داد و اظهار داشت: بخش دولتی و خصوصی باید در کنارهم رشد کنند.



به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، سعید کریمی قبل از ظهر سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن اجتماعات مرکز درمانی الزهرا رشت با اشاره به فداکاری کادر بهداشت و درمان استان در روزهای کرونا اظهار داشت: گیلان جز استانهای با درگیری بالا بود پس از فداکاری و از خودگذشتگی همه کادر بهداشت و درمان استان سپاسگزاری می کنم.
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلان اینکه دانشگاه علوم پزشکی گیلان دو اولویت دارد، اضافه کرد: اولین اولویت توسعه بخش دولتی است و این بخش باید تقویت شده و تجهیزات به استان وارد شود تا بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی استان تقویت شوند.
وی با اشاره به این که در یک سال قبل ۱۰ هزار و ۸۰۰ تخت در بخش دولتی کشور ساخته و تجهیز شده است، افزود: از نظر وزارت بهداشت، بخش دولتی و خصوصی هر دو باید رشد کنند اما در گیلان اولویت با بخش دولتی است.
کریمی دومین اولویت استان گیلان را سالمندی و جوانی جمعیت عنوان نمود و اضافه کرد: همه افراد در رابطه با این حوزه باید این مساله را مورد توجه قرار دهند تا به سمت جوان تر شدن استان پیش رویم.

1401/07/13
10:06:33
5.0 / 5
353
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فود



mrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است