سرپرست مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت مطرح كرد

مشکلات حوزه سلامت، از میراث های رسیده به دولت سیزدهم

مشکلات حوزه سلامت، از میراث های رسیده به دولت سیزدهم سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به 41 سفر استانی وزیر بهداشت در طول 7 ماه گذشته، انجام این سفرها را نشان دهنده عزم وی برای حل مشکلات مناطق محروم کشور دانست و اظهار داشت: مشکلات حوزه سلامت یکی از میراث هایی است که به دولت سیزدهم رسیده و حل آنها، نیازمند حضور در صحنه، آشنایی و راهکارهای موثر است.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، مهندس محمد هاشمی گفت: نیمی از سفرهای استانی وزیر بهداشت به همراه رئیس جمهور و اعضای هیات دولت بوده که این سفرها منشا خیری برای حل مشکلات حوزه های مختلف و همچون حوزه سلامت بوده است.
وی ادامه داد: در سراسر کشور ۲۲۰ پروژه نیمه تمام بهداشتی و هزاران پروژه نیمه تمام بهداشتی و دانشجویی وجود دارد که اتمام آنها و همین طور تحقق فرامین مقام معظم رهبری در خصوص تقویت نظام شبکه بهداشت کشور، نیازمند حل مشکلات این پروژه ها است.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، وی ادامه داد: تمام سفرهای استانی وزیر بهداشت و دولت، در ایام تعطیل آخر هفته انجام شده و می شود. وزیر بهداشت در ایام غیرتعطیل به شدت و با جدیت، پیگیر حل مشکلات و معضلات سیستم سلامت همچون تامین منابع، مدیریت کرونا، تامین نیروی انسانی مورد نیاز و امورات جاری وزارت بهداشت است و همین تلاشهای مجدانه و پیگیریهای خستگی ناپذیر وی را به وزیر جهادی شهره کرده است.
سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تصریح کرد: یکی از با اهمیت ترین محاسن دولت از منظر همگان، حضور دولتمردان در میدان است. برای حل مشکلات، باید در میدان حضور یافت و مدیریت پشت میزنشینی در دستور کار دولت نیست.1401/02/04
09:19:58
5.0 / 5
312
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است