آغاز فاز دوم و سوم مطالعه بالینی واكسن ایرانی كرونا از ۲۳ اسفند

آغاز فاز دوم و سوم مطالعه بالینی واكسن ایرانی كرونا از ۲۳ اسفند به گزارش مستر لمون بنابر اظهارات رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، وزیر بهداشت و درمان اجازه داده اند ۲۳ و ۲۴ اسفندماه فاز دوم و سوم مطالعات بالینی واکسن ایرانی کرونا آغاز شود که در نوع خود حرکتی خوب است.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، مخبر در مراسم آئین افتتاح ۱۰۰ مدرسه جدید برکت، ۳۵۰ مسجد و امضای تفاهمنامه راه اندازی ۱۰۰۰ مدرسه برکت، درباره تولید واکسن ایرانی کرونا اظهار داشت: این امر را از ۶ مسیر دنبال کردیم که امروز ۴ مسیر آن در حد تست انسانی است. وزیر بهداشت و درمان اجازه دادند که ۲۳ و ۲۴ اسفندماه فاز دوم و سوم تست انسانی واکسن با هم صورت گیرد که این حرکت خوبی بود.
وی افزود: به نظر حداکثر تا ۱۵ خرداد چیزی به نام واکسن در جمهوری اسلامی بعنوان موضوعیتی که مردم نگران و دلهره و دغدغه آنرا داشته باشند، وجود نخواهد داشت.
مخبر در بخش دیگری از سخنان خود اظهار نمود: ظرف یکماه رمدیسیور را تولید کردیم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: سال جاری در بنیاد برکت ۱۹۵ هزار شغل بوجود آمده بنابراین مجموعه اشتغالی که در ستاد اجرایی در سال ۹۹ اتفاق افتاده حدود ۲۳۰ هزار شغل است و به نظر سال جاری به ۳۰۰ هزار و سال آینده حداقل به ۴۰۰ هزار شغل خواهیم رسید و این قدم بسیار بزرگی است.
مخبر در بخش دیگری از سخنان خود درباره کارهای دانش بنیان این ستاد بیان نمود: امروز ستاد در کارهای دانش بنیان نقش بسیار کلیدی دارد. ۵۰ درصد سرمایه گذاری های خطر پذیر در بخش دانش بنیان و استارتاپها توسط ستاد اجرایی انجام می گیرد که عدد بسیار سنگینی است. هیچ ایده ای در کشور نیست که به ما رجوع نکند و آثار آنرا در دوران انتشار کرونا دیدیم.

ادامه دارد


1399/12/16
13:57:39
0.0 / 5
929
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است