بروجردی:

آمریكا متهم ردیف اول ایجاد بحران كروناست

آمریكا متهم ردیف اول ایجاد بحران كروناست به گزارش مستر لمون یك عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاكید بر اینكه آمریكا بعنوان دشمن اصلی جمهوری اسلامی سیاست براندازی نظام را دنبال می كند، اظهار داشت: آمریكا متهم ردیف اول ایجاد بحران كرونا در دنیا است.


علاءالدین بروجردی در گفتگو با ایسنا با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت سال نو و عید مبعث اظهار داشت: آمریكا كشوری است كه رسما معتقد به كنوانسیون منع سلاح های كشتار جمعی نیست و زیر بار این كنوانسیون نرفته است بنابراین اساسا بدگمانی نسبت به این كشور وجود دارد. طبیعتا آمریكایی ها متهم ردیف اول بحران كرونا هستند.
وی ادامه داد: این افترا را نخستین بار سخنگوی وزارت خارجه چین متوجه آمریكا كرد در خصوص اینكه این ویروس توسط آمریكایی ها منتقل شده است. در این شرایط مقامات آمریكایی صحبت از كمك به ایران را می كنند كه مقام معظم رهبری كاملا منطقی به آن پاسخ دادند.
این نماینده مجلس توضیح داد: آمریكا بعنوان دشمن اصلی جمهوری اسلامی ایران سیاست براندازی نظام را دنبال می كند و برای رسیدن به این هدف از هیچ اقدامی دریغ نخواهد كرد. بر همین مبنا مقام معظم رهبری این استدال منطقی را بیان نمودند كه آمریكا امروز به شدت درگیر كرونا است و اگر می خواهد كمكی كند به مردم خود كمك نماید.
بروجردی خاطرنشان كرد: در بیشتر ایالات آمریكا حالت فوق العاده اعلام شده است. امروز آنها حتی با مشكل تأمین مواد اولیه و غذایی روبرو هستند كه ما در كشورمان این مشكل را نداریم. پس با عنایت به اتهامی كه متوجه آمریكاست درباره شیوع این ویروس در دنیا آنها غیرقابل اعتماد بوده و عقل سلیم نمی پذیرد كه كشوری كه خود این ویروس را بوجود آورده بخواهد به ما كمك نماید چون امكان دارد سبب گسترش آن شود. بر همین مبنا ما به هیچ وجه كمك آمریكا را نمی پذیریم.



1399/01/03
20:27:58
5.0 / 5
3385
تگهای خبر: غذا
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فود



mrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است