تمام نكاتی كه باید هنگام استفاده از لنز چشمی بدانید

تمام نكاتی كه باید هنگام استفاده از لنز چشمی بدانید مستر لمون: حتما شما هم در اطرافیان خود با افرادی مواجه هستید كه بنابر دلیلهای پزشكی ملزم به استفاده از لنزهای طبی هستند این در حالیست كه برخی نیز به سبب آنكه از رنگ چشم های خود راضی نیستند بطور مداوم از لنزهای تماسی زیبایی استفاده می نمایند، اما آیا نسبت به عوارض آن آگاه هستند؟.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، نكته بسیار مهم در عدم لطمه لنزهای چشمی، خرید آنها از مراكز معتبر است بنا بر این آرایشگاه ها، فروشگاه های فروش لوازم آرایشی و... به هیچ عنوان مبادی معتبری برای خرید لنز چشمی نیستند. استفاده از لنزهایی كه برای نخستین بار و فقط برای شما از بسته بندی خارج می شود بسیار حائز اهمیت است؛ بنا بر این اگر از عدم مصرف لنز توسط افراد دیگر اطمینان ندارید هیچ گاه آنها را در چشم های خود قرار ندهید.
در هنگام استفاده از لنز تماسی و قبل از گذاشتن آن روی چشم حتما باید دست ها به خوبی با آب و صابون شسته شود و تنها كسی می تواند لنز را در چشم قرار دهد كه این پروسه را به خوبی بلد باشد. توجه به این نكته كه حداكثر زمان استفاده از لنز تماسی تنها ۸ ساعت است و حتما باید هنگام خواب لنز را از چشم خارج كرد و این نكته ای بسیار لازم است.
بنابر اعلام اورژانس بیمارستان فارابی، در نظر داشته باشید در صورت ایجاد هرگونه قرمزی، خارش، ترشح چشمی، كاهش دید و یا درد چشمی بعد از استفاده از لنز تماسی، فورا به اورژانس مراكز چشم پزشكی مراجعه نموده و از خود درمانی پرهیز كنید. داروهای تجویز شده توسط پزشك باید مطابق دستورات او مصرف شود و قطع خودسرانه آن به هیچ عنوان درست نیست.1398/09/08
10:28:41
5.0 / 5
4537
تگهای خبر: پزشك , خرید , دارو , درمان
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است