رییس سازمان غذا و دارو:

پروانه های صادر شده از سوی سازمان غذا و دارو، قابل انتقال نیستند

پروانه های صادر شده از سوی سازمان غذا و دارو، قابل انتقال نیستند مستر لمون: رییس سازمان غذا و دارو طی بخشنامه ای به مدیران كل ادارات تابعه سازمان، ضوابط و مقررات مربوط به ممنوعیت انتقال مستقیم پروانه ها و مجوزهای صادر شده از سوی سازمان را ابلاغ نمود.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، بنابر اعلام وب دا در این بخشنامه آمده است: «با توجه به ضوابط و مقررات مربوط به صدور پروانه و مجوزهای مربوط به تولید و واردات فرآورده های سلامت محور به اطلاع می رساند كه پروانه ها و مجوزهای صادر شده از جانب سازمان غذا و دارو برای محصولات سلامت محور، قابل "انتقال" نیستند و در صورتی كه صاحب پروانه متقاضی انتقال پروانه به غیر است باید پروانه صادر شده از جانب سازمان به درخواست صاحب آن باطل و پروانه جدید به نام متقاضی و با رعایت ضوابط و مقررات جاری همچون سیاست های كلی مربوط به واردات و همینطور اولویت بندی های روزآمد صورت گرفته برای صدور مجوزها و پروانه ها انجام گیرد. ازاین رو ابطال و انتقال همزمان مجوزها و پروانه های صادر شده توسط كمیسیون ها و كمیته های فنی سازمان برای محصولات سلامت محور امكان پذیر نیست.
تنها استثناء در این مورد درخواست شركت های خارجی است كه با تاسیس شعبه خود در داخل كشور خواهان انتقال پروانه های مربوط به محصولات خود از شركت های نمایندگی داخلی به شعبه تاسیس شده خود در ایران هستند.»
1396/12/15
14:19:19
5.0 / 5
4823
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است