ملكه زیبایی ژاپن تاج خود را پس داد؛ علت:

رابطه با مرد متاهل

رابطه با مرد متاهل مستر لمون: به گزارش مستر لمون، انجمن برگزارکننده مراسم انتخاب ملکه زیبایی ژاپن، روز دوشنبه اعلام کرد، ملکه زیبایی سال جاری (۲۰۲۴) ژاپن که مدلی اوکراینی-ژاپنی است، به علت ارتباط داشتن با مردی متاهل، مجبور به پس دادن تاج و عنوان خود شد.نادیا زکالوند: کارولینا شینو، ۲۶ ساله، ۲۲ژانوبه سال جاری برنده مسابقه دختر شایسته ژاپن شد و عنوان ملکه زیبایی را به دست آورد. او نخستین فرد اروپایی مقیم ژاپن است که توانسته مسابقه ای را برنده شود که ویژه زنان ژاپنی است.

والدین شینو، هر دو اهل اکراین هستند و وقتی شینو ۵ ساله بود، آنها به ژاپن مهاجرت کردند و در شهر «ناگویا» ساکن شدند.

وقتی شینو برنده مسابقه ملکه زیبایی دختران ژاپن شد، او اشک آلود اظهار داشت: «من از ۵ سالگی در این کشور بزرگ شدم اما تا به امروز کسی مرا بعنوان یک ژاپنی نپذیرفته بود و امروز از این که توانستم عنوان ملکه زیبایی ژاپن را به دست آورم و مردم مرا ژاپنی می دانند و افراد خیلی از من حمایت کردند، بسیار خوشحالم.»بااین حال بیشتر ژاپنی ها از عملکرد انجمن برگزارکننده این مراسم که فردی با ریشه های خارجی را به این مسابقه که خاص زنان ژاپنی است راه داده بودند، انتقاد کردند.

این انتقادها تا جایی پیش رفت که رسانه های گوناگونی به سراغ پیشینه «شینو» رفتند تا سر انجام مجله هفتگی «شوکان بونشون» از رابطه او با مردی متاهل که پزشک و یکی از اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی بود، پرده برداشت.شینو ابتدا اعلام نمود پس از اینکه متوجه شده است، مرد مورد علاقه اش، متاهل بوده، او را ترک کرده است. اما شواهد نشان می دهد، او همچنان به رابطه خود با این مرد ادامه داده است. بدین ترتیب شینو حمایت انجمن برگزارکننده مسابقه ملکه زیبایی را از دست داد و مجبور به استعفا و پس دادن عنوان ملکه زیبایی خود شد.

شینو در یک پیام عذرخواهی در اینستاگرام به مردم گفت، «در میان سردرگمی و ترس خود پس از انتشار مقاله نتوانسته است حقیقت را بگوید. من بابت دردسری که برای حامیان خود و انجمن برگزارکننده مسابقه ایجاد کردم متاسفم و از تمام مردم عذرخواهی می کنم.»

انجمن برگزارکننده مراسم ملکه زیبایی ژاپن هم از مردم عمیقا عذرخواهی نمود و گفت، مسابقه ملکه زیبایی سال جاری تا آخر سال ۲۰۲۴، بدون برنده باقی خواهد ماند.

منبع:

english.kyodonewsمنبع:

1402/11/23
08:42:35
5.0 / 5
327
تگهای خبر: پزشك , زیبایی
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است