وزیر بهداشت:

پوشش بیمه ای در طرح دارویار برای فاقدین بیمه به مدت سه ماه رایگان است

پوشش بیمه ای در طرح دارویار برای فاقدین بیمه به مدت سه ماه رایگان است به گزارش مستر لمون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام نمود: در مدت سه ماه، برای کسانی که پوشش بیمه درمانی ندارند، بدون در نظر گرفتن دهک بندی، بیمه رایگان به مدت سه ماه برقرار می شود.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، دکتر بهرام عین اللهی اظهار داشت: برای اجرای طرح دارویار به گونه ای که موجب رضایتمندی همه مردم شود طبق مصوبه ای که در آخرین جلسه بیمه ها داشتیم قرار شد خدمات بیمه ای در طرح دارویار برای تمام مردم به مدت سه ماه رایگان شود.
وی اضافه کرد: افرادی که تحت پوشش بیمه نیستند و آزمون وسع نداده اند در طول این مدت فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه بیمه سلامت نسبت به بیمه خود اقدام نمایند و آزمون وسع بدهند.
وزیر بهداشت بیان داشت: در طرح دارویار افرادی که نسخه دارند و تحت پوش بیمه هستند می توانند از خدمات دارویی با نرخ کم برخوردار شوند. در این طرح افزایش قیمت دارو نخواهیم داشت و حتی در بعضی موارد شاهد کاهش قیمت داروها نیز خواهیم بود.
عین اللهی اضافه کرد: در طول این مدت سه ماه، برای کسانی که پوشش بیمه درمانی ندارند، بدون در نظر گرفتن دهک بندی، بیمه رایگان به مدت سه ماه برقرار می شود.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، او در آخر اظهار داشت: در قانون بودجه رقمی معادل سه میلیارد دلار برای مابه التفاوت ارز ترجیحی و ارز نیمایی در بخش سلامت لحاظ شده است.
منبع:

1401/04/29
12:31:04
5.0 / 5
157
تگهای خبر: آموزش , بیمه , پزشك , خدمات
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است