تجلیل سازمان بهداشت جهانی از ایران برای تشكیل بسیج ملی مقابله با كرونا

تجلیل سازمان بهداشت جهانی از ایران برای تشكیل بسیج ملی مقابله با كرونا به گزارش مستر لمون وزیر بهداشت از تجلیل سازمان جهانی بهداشت از ایران برای برگزاری بسیج ملی مقابله با كرونا اطلاع داد.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی ضمن تشكر از مردم فهیم ایران در همكاری برای مهار و كنترل ویروس كرونا، اظهار داشت: سال جاری به علت شیوع این ویروس نخستین سالی بود كه مردم نتوانستند در روز طبیعت به دامان طبیعت بروند و در این حوزه همكاری خوبی با ما داشتند.
ایشان در ادامه با اشاره به نشستی كه به شكل ویدئو كنفرانس با سازمان جهانی بهداشت در شرق مدیترانه برگزار شده است، اضافه كرد: این عزیزان فعالیتهای كشور ما را برای كنترل كرونا ویروس بخصوص بسیج مقابله با كرونا، تجلیل كردند و خواستند كه بتوانند از تجربه ایران در این حوزه در كل منطقه استفاده كنند.
نمكی با اشاره به اینكه تا كنون توانستیم بیشتر از 90 درصد جمعیت هدف را در این بسیج پوشش دهیم، اظهار نمود: برخی موارد عنوان شد كه چرا وقتی می گوییم اوج سنگین اولیه بیماری در كشور را مدیریت كرده ایم، پس شاهد افزایش موارد مبتلا شدن هستیم؟ كه در پاسخ باید گفت این مورد دلیل ندارد و بیماریابی بالا سبب شد تا موارد شناسایی ما افزایش یابد.
به قول وی، طی روزهای آینده با بهبودی این افراد كه در بیماریابی تحت مداوا قرار دادیم آمار كشور ما در سطح جهانی به سطح قابل ملاحظه ای می رسد.
وزیر بهداشت تصریح كرد: مردم عزیز بدانند ما در مرحله مدیریت بیماری هستیم و مرحله مهار بیماری هنوز در پیش روی ما است. امیدوارم با ادامه همراهی مردم عزیز تا 20 فروردین كه مرحله اول فاصله گذاری اجتماعی است این همراهی روز به روز افزایش یابد؛ یقینا اثرات این همدلی سبب می شود كه آمار افتخار آفرینی خویش را در نشست مطرح كرده و تأیید كارشناسان را دریافت نماییم.

منبع:

1399/01/15
13:01:32
5.0 / 5
3448
تگهای خبر: بیماری , نمك
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است