دبیركل جمعیت هلال احمر اعلام كرد

تولید سالانه 2 و نیم میلیون فیلتر صافی دیالیز از جانب هلال احمر

تولید سالانه 2 و نیم میلیون فیلتر صافی دیالیز از جانب هلال احمر به گزارش مستر لمون دبیركل جمعیت هلال احمر از طریق اندازی مجدد خط تولید فیلتر صافی دیالیز در شركت تجهیزات پزشكی هلال ایران اطلاع داد و اظهار داشت: این خط تولید می تواند سالانه ۲.۵ میلیون فیلتر صافی دیالیز تولید نماید.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، دكتر محمودرضا پیروی در مراسم افتتاح خط تولید فیلتر صافی همودیالیز، اظهار داشت: راه اندازی مجدد این خط تولید كار بزرگ و بسیار ارزشمندی است. باید توجه كرد كه بیماران كلیوی یكی از گروه بیمارانی هستند كه در طول عمرشان امكان دارد صدمات زیادی را متحمل شوند و زجر بسیار كشند. نهایتاً بعضی از این بیماران به مراحل حاد بیماری رسیده و نیازمند دیالیز می شوند؛ به صورتی كه باید در طول زندگی شان همواره دیالیز شوند.
وی اضافه كرد: البته خوشبختانه با افزایش پیوند كلیه در كشور، شاهدیم كه سلامتی به بخشی از بیماران كلیوی بازگشته، اما در بعضی بیماران، پیوند كلیه پس می زند و بیمار باردیگر نیازمند دیالیز است.
پیروی با بیان این كه در دنیا ۱۰.۵ میلیون نفر بیمار نیازمند دیالیز وجود دارد، اظهار داشت: تعداد این بیماران در ایران ۳۱ هزار و ۵۰۰ نفر است كه البته پیشبینی می شود این تعداد طی ۱۰ سال آینده به ۵۰ هزار نفر افزایش یابند. ازاین رو راه اندازی مجدد خط تولید فیلترهای دیالیز همت بزرگی در سال رونق تولید بوده و بسیار پرارزش است.
دبیركل جمعیت هلال احمر تصریح كرد: این خط تولید می تواند در ۲۴ ساعت، ۱۰ هزار فیلتر صافی دیالیز و در سال ۲.۵ میلیون فیلتر صافی دیالیز تولید نماید كه بیشتر از ۴۵ درصد از سهم بازار را هم تامین می كند. بر همین مبنا برای همه كسانی كه قدم در راه افتتاح مجدد این خط تولید گذاشتند آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم بیماران دیالیزی هم سلامتی خویش را بازیابند.


1398/09/17
21:22:45
5.0 / 5
4324
تگهای خبر: بیماری , پزشك , تولید , زندگی
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است