جهانگیری:

ظرفیت ارومیه برای رونق توریسم درمانی بی نظیر است

ظرفیت ارومیه برای رونق توریسم درمانی بی نظیر است مستر لمون: معاون اول رئیس جمهوری كشورمان اظهار داشت: ظرفیت ارومیه برای رونق توریسم درمانی بی نظیر است.به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، اسحاق جهانگیری عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران در مورد اهداف سفر دو روزه به ارومیه اظهار داشت: ارومیه به علت هم مرزی با سه كشور خارجی و ظرفیت های درمانی بالا یكی از شهرهای مستعد برای رونق توریسم درمانی است.
جهانگیری با اشاره به اینكه آذربایجان غربی پتانسیل و ظرفیت بسیار بالایی در بخش درمانی و پزشكی دارد، اضافه كرد: پزشكان متخصص و فوق تخصص مجرب و بیمارستانهای مجهزی در استان حضور و وجود دارند كه یك فرصت چشم گیر برای توریسم درمانی در این منطقه بوجود آورده اند.
وی با بان اینكه آذربایجان غربی از دیرباز نماد وحدت اقوام و ادیان كشور به حساب می آید اضافه كرد: آذربایجان غربی نماد وحدت، انسجام و هماهنگی و همزیستی اقوام و مذاهب بوده است.
جهانگیری افتتاح طرح های درمانی و ورزشی را از مهمترین برنامه های این سفر عنوان نمود و اظهار داشت: جوانان ارومیه در ورزش سرآمد هستند امیدواریم با بهره برداری از ورزشگاه ۱۵ هزارنفری زمینه ساز توسعه بیشتر از پیش ورزش در این منطقه باشیم.
وی با اشاره به بازدید بازدید از آخرین وضعیت دریاچه ارومیه در این سفر افزود: دریاچه ارومیه به كانون حیات و توسعه منطقه وكشور تبدیل می شود.
معاون اول رئیس جمهور اظهار با تاكید بر اینكه احیای دریاچه ارومیه برای این دولت خیلی مهم می باشد تصریح كرد: بنده بعنوان رئیس ستاد احیای دریاچه ارومیه تلاش كردم در هر شرایطی با وجود محدودیت های بودجه ای، اعتبارات احیای این دریاچه تا حد امكان تخصیص یابد و امروز به فضل خدا با تلاش های صورت گرفته و با عنایت به افزایش نزولات وضعیت فعلی دریاچه خوب است.
جهانگیری تصریح كرد: با همت مسئولین، مردم و خصوصا كشاورزان طرح های گوناگونی در این سال ها هم در بخش كشاورزی، هم لایروبی رودخانه ها و هم راه اندازی تونل های مهم انتقال آب به دریاچه و هم راه اندازی تصفیه خانه بزرگی كه پس آب به دریاچه ارومیه اجرا شد تا امروز بتوانیم با امیدواری زیادی بگوییم كه دیگر از آن خطر اصلی درباره دریاچه ارومیه عبور كردیم و دریاچه باید پس از این بعنوان یك كانون مهم زندگی و حیات در اینجا بدرخشد و مردم از آن استفاده كنند.
معاون اول رئیس جمهور در ادامه خاطرنشان كرد: برنامه دیگر این سفر افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری در ارومیه است. جوانان ارومیه از نظر ورزش هم سرآمد هستند و رقابت های جهانی والیبال امسال در ارومیه برگزار گردید. افتتاح این ورزشگاه و هدیه آن از جانب دولت به جوانان ارومیه فرصتی است كه همچنان ارومیه بتواند در رشته های مختلف ورزشی سرآمد باشد.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری برای افتتاح طرح های درمانی ورزشی و همینطور بررسی آخرین وضعیت دریاچه ارومیه به آذربایجان غربی سفر كرده است و وزیر نیرو، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، وزیر ورزش و جوانان، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و برخی از معاونان بعضی از وزارتخانه ها در این سفر جهانگیری را همراهی می كنند.

1398/08/23
10:09:02
5.0 / 5
4220
تگهای خبر: آموزش , برنامه , پزشك , درمان
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است