رییس مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت اعلام كرد

شروع به كار ۳۰۰ دفتر خدمات سلامت در كشور تا آخر سال

شروع به كار ۳۰۰ دفتر خدمات سلامت در كشور تا آخر سال مستر لمون: رئیس مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت از شروع به كار 300 دفتر خدمات سلامت تا آخر سال 98 در كشور آگاهی داد.به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، دكتر احمد جنیدی جعفری با بیان این خبر اظهار داشت: هم اكنون ۸۰ دفتر خدمات سلامت در سطح كشور داریم. در سال قبل آزمون توسعه دفاتر را برگزار كردیم و مصاحبه ها انجام شد و برخی دانشگاه ها در حال صدور احكام فعالیت این دفاتر هستند و تا آخر سال تعداد این دفاتر به نزدیك ۳۰۰ دفتر خواهد رسید.

وی اضافه كرد: در نشست هم اندیشی مدیران سلامت محیط و كار ۶۲ دانشگاه علوم پزشكی كشور كه گاهی روسای گروه ها هم همراه شان بودند و در دانشگاه علوم پزشكی ایران برگزار شد، درباب مطالب حوزه بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و طب كار بحث و تبادل نظر انجام شد. در این نشست به صورت هم اندیشی در ۸ گروه تخصصی بحث های لازم صورت گرفت و نتیجه بحث هر یك از آنان در سالن همایش به صورت عمومی ارائه شد.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، رئیس مركز سلامت محیط و كاروزارت بهداشت بیان داشت: مباحث در ۸ گروه برمبنای قطب های دانشگاهی شامل موضوعاتِ دفاتر خدمات سلامت و توسعه آنها در كشور، برون سپاری خدمات بهداشت حرفه ای برای كارگاه های كوچك و معاینات شغلی، كنترل طغیان ها و بیماری های منتسب به آب و غذا، بحث های اجرایی كردن بخشنامه و قانون دخانیات بود. جمع بندی این مباحث برنامه های آینده مركز سلامت محیط و كار را تبیین خواهدنمود.
1398/08/16
20:49:46
5.0 / 5
4087
تگهای خبر: برنامه , بیماری , پزشك , خدمات
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است