فروش ۴۸ میلیون تومانی نوزاد سه روزه در تهران ناكام ماند

فروش ۴۸ میلیون تومانی نوزاد سه روزه در تهران ناكام ماند مستر لمون: مأموران پلیس از فروش یك نوزاد سه روزه دریكی از بیمارستان های تهران جلوگیری كردند.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، حوالی ساعت ۲۲ چهارم تیرماه امسال عوامل حراست یكی از بیمارستان های پایتخت با مراجعه به مأموران انتظامی بیمارستان اعلام نمودند كه پدر و مادر نوزادی رفتار مشكوكی داشته و مدعی هستند كه نوزادشان در روز شنبه، یكم تیرماه به دنیا آمده اما این احتمال وجود دارد كه این افراد پدر و مادر واقعی نوزاد نباشند.
در همین راستا مأموران انتظامی بیمارستان بررسی های اولیه خودرا آغاز نموده و در گام نخست تحقیقات با حضور در بخش مراقبت ویژه از نوزادان نارس متوجه شدند نوزاد دختری به صورت نارس و در هفته ۳۴ حاملگی به دنیا آمده است. آنها در گام بعدی تحقیقات سراغ زنی و شوهر جوانی كه مدعی بودند والدین این نوزاد هستند، رفته و در همان تحقیقات اولیه مشخص شد كه نوزاد متعلق به این زن و شوهر نیست.

این زن و شوهر ۳۲ و ۳۱ ساله كه از شهری دیگر به تهران آمده بودند در جریان تحقیقات به مأموران گفتند: ده سال پیش ازدواج كرده اما صاحب فرزند نمی شدیم، برای بچه دار شدن اقدامات زیادی انجام داده و مبالغ بسیاری هزینه كردیم اما اقداماتمان مؤثر واقع نشد. تا اینكه مدتی قبل به واسطه یكی از دوستانم در شهرستان با خانمی ۳۸ ساله آشنا شدیم كه مدعی بود می تواند نوزادی را برایمان بخرد، با این زن در تهران قرار گذاشتیم و وی گفت كه خانواده ای را می شناسد كه می خواهند فرزندشان را بعد از زایمان بفروشند و سپس به تركیه بروند. در همین راستا نیز این زن ادعا نمود كه نوزاد بعد از زایمان تحویل ما می شود و ثبت مشخصاتش در شناسنامه ما صورت خواهد گرفت.

زوج جوان در ادامه اظهارات خود به مأموران گفتند: زن میانسالی كه رابط ما و مادر نوزاد بود گفت در قبال دریافت ۴۸ میلیون تومان، این كار را برایمان انجام می دهد. در همین راستا نیز ما ابتدا یك میلیون تومان نقدی و سپس پنج میلیون تومان برای این خانم رابط، كارت به كارت كردیم و قرار شد مابقی مبلغ را نیز بعد از تحویل نوزاد تسویه نماییم. در همین راستا نیز با خانم حامله كه با شوهرش در كرج سكونت داشتند آشنا شدیم. بعد از به دنیا آمدن نوزاد نیز شوهر این زن به تركیه رفت و مادر نوزاد نیز قصد داشت بعد از تحویل فرزند به ما به تركیه برود كه دستگیر شدیم.

مأموران در گام بعدی تحقیقات با شیوه های پلیسی مادر نوزاد و رابط را به بیمارستان كشانده و آنها را بازداشت كردند. مادر نوزاد در اظهاراتش به مأموران اظهار داشت: من در كرج سكونت داشتم كه خانم رابط دنبال من آمد، وی داروهای متفاوتی به من داد و می خواست زودتر از موعد زایمان كنم. او مرا به منزلی در حاشیه تهران برد، به من فشار می آورد كه زایمان را زودتر انجام دهم و آنقدر حالم بد شود كه حین انتقال به بیمارستان از من مداركی نخواهند. روز قبل از زایمان به خاطر فشارهای زیاد و مصرف چندین قرص و دارو آنقدر حالم بد شد كه در نهایت حدود ساعت سه بامدادان شنبه یكم تیر ۹۸، آن زن با خودرویش مرا به بیمارستان رساند و به سبب وخامت حال، مرا به اتاق عمل برده و از من مدركی نخواستند. ۲۴ ساعت بعد از زایمان از بیمارستان خارج شدم و خانم رابط به آن زن و مرد جوان اعلام نمود كه مابقی پول را بپردازند تا كارهای تحویل فرزندم به آنها آنجام شود اما خانم رابط تابحال پولی به من نداده است.

بررسی های بعدی مأموران پلیس نیز نشان داد كه قرار بوده ۱۵ میلیون تومان از مبلغ ۴۸ میلیون تومان به پدر و مادر نوزاد تعلق بگیرد و مابقی پول نیز به دست خانم رابط برسد.
مركز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام نمود: زن و مرد جوان، زن رابط و مادر نوزاد در این پرونده بازداشت شدند البته مادر نوزاد با دستور مقام قضائی و با ستاندن وثیقه برای نگهداری از فرزندش آزاد شده و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.
انتهای پیممنبع:

1398/04/09
01:22:02
5.0 / 5
4781
تگهای خبر: حاملگی , دارو , هزینه
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است