نظر وزیر بهداشت درباره ارائه خدمات در حوزه سلامت

نظر وزیر بهداشت درباره ارائه خدمات در حوزه سلامت مستر لمون: وزیر بهداشت اظهار داشت: كارهای بسیاری در حوزه سلامت شده است اما این خدمات كافی نیست ولی این خدمات بی اثر نبوده است.به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا سید حسن قاضی زاده هاشمی امروز(۴ آذر) در جمع مردم روستای رقه شهرستان بشرویه اظهار نمود: خیران در نورآوران سلامت بدون حقوق و دستمزد به مردم خدمت عرضه می كنند.

وی با اشاره به اینكه پزشكان در این مجموعه همكاری بسیار خوبی دارند، اظهار داشت: این خدمات هیچ ارتباطی به دولت ندارد چون كه این مجموعه چندین سال است كه به راه افتاده است.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینكه همه افراد در كشور به درمان و بهداشت نیاز دارند، خاطرنشان كرد: اعتبارات دولت بسیار محدود است ازاین رو كارهایی كه ضروری می باشد برای ما در اولویت قرار دارد.

وی افزود: تكمیل و ساخت بیمارستان جدید بشرویه برای خراسان جنوبی در اولویت وزارت بهداشت قرار دارد و باید هر چه سریعتر این بیمارستان تكمیل شود تا بخشی از مشكلات شهرستان كاهش پیدا كند.

وزیر بهداشت با اشاره به اینكه تدین و غیرتمندی از سرمایه های اصلی مردم شهرستان بشرویه است، تصریح كرد: در كاروان نورآوران سلامت در شهرستان بشرویه بالغ بر ۲۵۰۰ ویزیت و بیشتر از هزار خدمت دندانپزشكی طی دو ماه انجام شده است.
پیشرفت ۷۸ درصدی بیمارستان جدید بشرویه
رییس شبكه بهداشت و درمان بشرویه اظهار داشت: بیمارستان جدید شهرستان بشرویه هم اكنون حدود ۷۸ درصد پیشرفت فیزیكی دارد كه وزیر بهداشت برای تكمیل و تجهیز آن قول مساعد داد.
به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، علی حسینی نژاد، امروز ۴ آذر در حاشیه بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان شفاء بشرویه اظهار نمود: این بیمارستان با كمك خیران و مردم در سال ۷۴ و در زمینی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع شروع شد.
وی با بیان این كه زیربنای این بیمارستان حدود ۲۲۰۰ مترمربع است، اظهار داشت: در سال ۸۱ با تكمیل و تجهیز نسبی توسط شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس این بیمارستان به راه افتاده است.
رییس شبكه بهداشت و درمان بشرویه اضافه كرد: بخشی از اعتبارات تجهیز بیمارستان از اعتبارات دولتی، بخشی از خودیاری و كمك های مردمی انجام شده است.
حسینی نژاد خاطرنشان كرد: بیمارستان جدید شهرستان بشرویه هم اكنون حدود ۷۸ درصد پیشرفت فیزیكی دارد كه وزیر بهداشت برای تكمیل و تجهیز آن قول مساعد داد.
وی خاطرنشان كرد: به علت فضای كوچك و غیر استاندارد بیمارستان شفای 32 تختخوابی بشرویه، در سال ۸۸ ساخت بیمارستان جدید شهرستان پیشنهاد و تصویب گردید.1397/09/04
17:50:31
5.0 / 5
4880
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است