مدیر شبكه بهداشت و درمان سرپل ذهاب مطرح كرد

انجام تمام اعمال جراحی در بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب

انجام تمام اعمال جراحی در بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب مستر لمون: مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: خوشبختانه با تلاس های همكاران ما در دانشگاه علوم پزشكی كرمانشاه و اصفهان، بیمارستان بانگر سابق یا جایگزین شهدای سرپل ذهاب راه اندازی شد و تا كنون سه عمل جراحی هم در آن انجام شده است.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، دكتر مازیار طهماسبی تصریح كرد: روز گذشته در بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب یك زایمان طبیعی انجام شد و نخستین نوزاد در این بیمارستان متولد شد.

وی با اشاره به اینكه تمام اعمال جراحی در اتاق های عمل بیمارستان بانگر انجام می شود، اضافه كرد: نیروهای بهداشتی و درمانی مورد نیاز از دانشگاه علوم پزشكی اصفهان از امروز در شهرستان سرپل ذهاب مستقر شدند و كمبودی از نظر نیروی تخصصی پزشكی نداریم.

مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب خاطرنشان كرد: هم اكنون كانكس بجای مراكز بهداشتی تخریب شده مستقر شده، اما پرسنل بهداشتی و درمانی این شهرستان برای عرضه خدمات بهتر و مطلوب، نیاز به اسكان در كانكس دارند.

بنابر اعلام وب دا، طهماسبی افزود: به علت شرایط آب و هوایی و سرمای هوا، لازم است كه پرسنل بهداشتی و درمانی شهرستان در كانكس مستقر شوند، البته مذاكراتی در این زمینه انجام شده كه امیدواریم برای حفظ كرامت و شان انسانی نیروهای بهداشتی و درمانی این منطقه، تامین كانكس برای آنها با سرعت انجام شود.
1396/09/20
02:31:16
5.0 / 5
4895
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است