اسیدپاشی در رستوران

اسیدپاشی در رستوران مستر لمون: صاحب یك رستوران وقتی مشتری خود را از رستوران بیرون كرد، نمی‌دانست توسط او به اسیدپاشی تهدید می‌گردد.


روزهای پایانی هفته گذشته صاحب رستورانی با حضوردر شعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از مزاحم تلگرامی خود شكایت كرد.
 
شاكی به قاضی سهرابی گفت: مرد جوانی برای غذا خوردن بیشتر مواقع به رستورانم می‌آمد و مشتری ثابت من بود. اما از چند هفته پیش میانمان اختلاف‌هایی رخ داد و همین باعث شد از او بخواهم دیگر برای خوردن غذا به رستورانم نیاید. او ناراحت شد و رفت. بعداز چند روز دوباره به رستورانم آمد و سفارش غذا داد. با دیدن او از كوره دررفتم و درگیر شدم. كارگرانم بدرستی به او سرویس ندادند و مانند یك مشتری معمولی با او برخورد كردند. او بابت این كار خیلی ناراحت شد.
 
شاكی ادامه داد: چند روز از این ماجرا كه گذشت پیام‌های تهدیدآمیز همراه عكس و فیلم‌هایی درتلگرام به دستم رسید كه در آن اعلام كرده بود بر رویت اسید می‌ریزم. تهدیدها ادامه داشت طوری كه چند روز سر كارحاضر نشدم. می‌ترسم او تهدیدهایش را عملی كند، حالا از او شكایت دارم.
 
همزمان با تشكیل پرونده قضایی، تحقیقات برای شناسایی مرد مزاحم آغاز شد تا این‌كه او بازداشت و مورد تحقیق قرار گرفت.
 
متهم جوان به افسر تحقیق گفت: من مشتری ثابت رستوران شاكی بودم، اما مدتی قبل برسر مسائل جزئی دعوایمان شد و او اجازه نمی‌داد به رستورانش بروم. ازدست او عصبانی شده و خواستم انتقام بگیرم. تصمیم گرفتم با تهدیدهای دروغین او را بترسانم. در این مرحله در كنار خودم بطری آب مقطر گذاشته و از آن فیلم و عكس گرفتم. اشتباه كردم. واقعا قصد نداشتم آسیبی به او بزنم، هدفم از این كارها فقط ترساندن وی بود.
1396/04/25
18:55:25
5.0 / 5
6024
تگهای خبر: مشتری , رستوران , سرآشپز
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است