تبریك وزیر بهداشت به مناسبت انتصاب وزیر بهداشت و محیط زیست عراق

تبریك وزیر بهداشت به مناسبت انتصاب وزیر بهداشت و محیط زیست عراق مستر لمون: وزیر بهداشت در پیامی انتصاب دكتر علاء عبدالصاحب العلوان بعنوان وزیر بهداشت و محیط زیست جمهوری عراق تبریك گفت.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، دكتر سیدحسن هاشمی در این پیام ضمن ابراز خرسندی از تلاش های همه جانبه مسئولین دو كشور به خصوص در بخش سلامت طی چند سال اخیر كه سبب توسعه و تحكیم همكاری ها در این حوزه شده است، از وزیر بهداشت عراق دعوت كرد تا به منظور ترسیم چشم انداز همكاری های دو جانبه بهداشتی، درمانی، دارویی و آموزشی بین دو كشور و امضا و تبادل پیش نویس تفاهم نامه مشترك بهداشت و درمان، در آینده نزدیك از جمهوری اسلامی ایران بازدید كند.

بنابر اعلام وبدا، در متن پیام دكتر سیدحسن هاشمی خطاب به دكتر علاء عبدالصاحب العلوان آمده است:

« وزیر محترم بهداشت و محیط زیست، جمهوری عراق

با ابراز خرسندی، بدین وسیله انتصاب جنابعالی را به سمت وزیر بهداشت و محیط زیست جمهوری عراق صمیمانه تبریك می گویم. اعتقاد راسخ دارم، انتصاب شایسته شما، با تاكید بر تجربیات ارزشمندتان در سطوح مختلف بین المللی سبب همگرایی بیشتر فعالیت های دو كشور در سطح منطقه خواهد شد.

تلاش های همه جانبه مسئولین دو كشور به خصوص در بخش سلامت طی چند سال اخیر سبب توسعه و تحكیم همكاری فی درخلال در این حوزه شده است. بنابراین به منظور ترسیم چشم انداز همكاری های دو جانبه بهداشتی، درمانی، دارویی و آموزشی بین دو كشور و امضاء و تبادل پیش نویس تفاهم نامه مشترك بهداشت و درمان، بدین وسیله از جنابعالی دعوت می نمایم در آینده نزدیك از جمهوری اسلامی ایران بازدید فرمایند.

اعلام تاریخ پیشنهادی سفر جناب عالی با استفاده از مجاری رسمی مزید امتنان می باشد.

سلامتی و موفقیت جنابعالی و بهروزی و سلامت مردم جمهوری عراق را از خداوند متعال خواهانم.»1397/08/13
13:16:21
5.0 / 5
4961
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است