وزارت بهداشت اعلام كرد؛

تامین كمبودهای احتمالی ملزومات پزشكی مراكز درمانی كشور

تامین كمبودهای احتمالی ملزومات پزشكی مراكز درمانی كشور مستر لمون: سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشكی وزارت بهداشت اظهار داشت: تدابیر لازم برای مدیریت تامین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مراكز درمانی و پیشگیری از كمبودهای احتمالی اندیشیده شده است.


به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، محمد مهدی علاءالدین با اشاره به اینكه برخی تمهیدات برای تقویت تولیدكنندگان در نظر گرفته شده و روان سازی واردات و تعمیق هماهنگی بین سازمانی با نهادهای مربوطه برای رفع مشكلات در حال انجام می باشد، اضافه كرد: با حمایت نهادهای پشتیبان وزارت بهداشت در تامین تجهیزات و ملزومات پزشكی، كمبودهای احتمالی و مشكلات مراكز درمانی مدیریت و مرتفع خواهد شد.
وی، دعوت برای حضور آزاد شركت ها و شفاف سازی آنها و همینطور فراخوان تامین كنندگان را راهكار دیگر وزارت بهداشت برای تامین ملزومات پزشكی مورد نیاز مراكز درمانی عنوان نمود.
سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشكی وزارت بهداشت اظهار داشت: برای مدیریت تامین تجهیزات و ملزومات پزشكی مورد نیاز مراكز درمانی و پیشگیری از كمبودهای احتمالی، تدابیر و تمهیدات لازم اندیشیده شده است و همه پتانسیل اداره كل تجهیزات پزشكی و دانشگاههای علوم پزشكی برای شرایط خاص در آینده بسیج خواهند شد.

1397/06/31
14:21:24
5.0 / 5
4840
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است