معاون بهداشت وزارت بهداشتی وزارت بهداشت خبر داد

اجرای بیش از ۶۰۰۰ طرح بهداشت در كشور

اجرای بیش از ۶۰۰۰ طرح بهداشت در كشور مستر لمون: معاون بهداشت وزارت بهداشت اظهار داشت: سرعت اجرای طرح های وزارت بهداشت در سال های اخیر بسیار قابل توجه است و این طرح ها یكی بعد از دیگری بدون اتلاف وقت و هزینه به بهره برداری می رسد.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، دكتر علیرضا رییسی در سفر به استان آذربایجان غربی، مركز جامع سلامت "نازلو" و پایگاه سلامت حضرت ولیعصر (عج) شهر ارومیه را افتتاح نمود.

در این دو افتتاح كه دكتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشكی ارومیه و جمعی از مدیران معاونت بهداشت وزارت بهداشت حضور داشتند، دكتر رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت از بخش های مختلف این دو مركز بهداشتی بازدید و در جریان روند ساخت و آماده سازی این واحدها جهت عرضه خدمت قرار گرفت.
رییسی در مراسم افتتاح این طرح ها اظهار داشت: با شروع طرح تحول سلامت ۶ هزار و ۲۳۰ طرح در حوزه بهداشت در سراسر كشور اجرا شده كه بهره برداری از آنها در اولویت برنامه های وزارت بهداشت است. از این تعداد، ۳۸۰۰طرح به بهره برداری رسیده و ۱۲۳۰ طرح دیگر هم در مراحل پایانی احداث قرار دارد.
وی با تاكید بر اینكه تكمیل بقیه طرح ها با جدیت ادامه دارد، اضافه كرد: اولویت وزارت بهداشت رسیدگی و تجهیز مراكز مناطق كم برخوردار و محروم برای خدمات رسانی بهتر به مردم و گسترش سلامت در سطح جامعه است.
رییسی با اشاره به اینكه افزایش بهره وری در اجرای این طرح ها مورد توجه قرار گرفته است، بیان كرد: این طرح ها مطابق با استانداردهای جهانی اجرا شده و متناسب با این استاندارد خدمات بهتر و بیشتری به مردم عرضه می كند. سرعت اجرای طرح های وزارت بهداشت در سال های اخیر بسیار قابل توجه است و این طرح ها یكی بعد از دیگری بدون اتلاف وقت و هزینه به بهره برداری می رسد.
بنابر اعلام وبدا، وی ادامه داد: بیش از ۵۰۰ طرح هم در استان آذربایجان غربی از ابتدای طرح تحول سلامت به اجرا درآمده و تابحال بیش از ۳۵ درصد آنها به بهره برداری رسیده است. باید توجه كرد كه تلاش مستمر دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی در جهت اجرای طرح های عمرانی زیرمجموعه این دانشگاه قابل ملاحظه است.1397/05/25
21:13:30
5.0 / 5
5259
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است