نتایج نهایی آزمون استخدامی دی ماه ۹۶ وزارت بهداشت اعلام گردید

نتایج نهایی آزمون استخدامی دی ماه ۹۶ وزارت بهداشت اعلام گردید مستر لمون: سازمان سنجش آموزش كشور اطلاعیه ای درمورد اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی متمركز دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی كشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل استخدامی منتشر نمود.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، در اطلاعیه سازمان سنجش كشور آمده است: بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی كه در آزمون استخدامی متمركز دانشگاهها و دانشكدههای علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی كشور در تاریخ 1 دی 96 شركت كرده اند، كه كارنامه نتایج اولیه داوطلبان در سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. ازاین رو داوطلبان هریك از دانشگاههای علوم پزشكی وخدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی می بایست با عنایت به نتیجه اولیه (نمرات خام) مندرج دركارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.
لازم به ذكر است كه برای كلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد برپایه انتخاب شغل محل مربوطه كارنامه آزمون صادر گردیده است و داوطلبان موظفند برپایه موارد ذیل عمل كنند:
-كلیه شركت كنندگان در آزمون بایستی با رجوع به سایت دانشگاه/دانشكده علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی اطلاعات مربوط به فهرست اولیه شركت كنندگان مشمول بررسی مدارك، زمان و مكان بررسی مدارك و در صورت ضرورت مصاحبه تخصصی را كسب كنند.
-عدم رجوع داوطلبان اعلام شده در لیست اولیه بررسی مدارك در زمان مقرر اعلام شده در سایت دانشگاه/دانشكده علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی مربوطه به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و اصلاحیه بعدی آن و یا عرضه مدارك به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حكم استخدامی، حكم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
لازم به توضیح است اعلام نمرات خام در كارنامه و كسب حدنصاب به منزله پذیرفته شده نهایی آزمون نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی صحت مدارك و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت نامی، سهمیه های استخدامی (ایثارگران و معلولین و...) و حسب مورد كسب امتیاز لازم در مصاحبه، داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمرات فضلی و با عنایت به ظرفیت مورد نیاز پذیرفته شدگان اولیه مشخص به گزینش معرفی خواهند شد. بدیهی است در صورت نقص در مدارك و مستندات عرضه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت.
به گزارش سازمان سنجش، واحد پاسخگویی غیرحضوری آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشكی در سال ۱۳۹۶ منحصراً مرتبط با كارنامه آزمون برای كلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات است. بنابراین داوطلبان در صورت نیاز می توانند سؤالات خویش را در مورد مندرجات كارنامه حداكثر تا تاریخ ۹۷/۰۱/۲۶ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن های ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در بین بگذارند و از رجوع حضوری به این سازمان اكیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مكاتباتی كه پس از تاریخ ۹۷/۰۱/۲۶ ارسال گردد، مقدور نخواهد بود.1396/12/27
20:04:29
2.5 / 5
5056
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
حنان یوسف:
سلام نتیجه بررسی مدارک ازمون دی ماه ۹۶بهداشت کی میاد؟
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است