پیدا شدن تمساح کوچک فراری پس از ده روز

پیدا شدن تمساح کوچک فراری پس از ده روز به گزارش مستر لمون، ۱۰ روز پیش تمساح کوچکی که در باغ وحش مدرسه ای در شهر کانزاس میزوری آمریکا نگهداری می شد، از مدرسه فرار کرد. این تمساح کوچولو سر انجام گیر افتاد.نادیا زکالوند: مدرسه راهنمایی «لیک ویو» در کانزاس باغ وحش کوچکی دارد که در آن برای آموزش کودکان بچه چند نوع حیوان نگهداری می شود. بچه تمساح فراری ما هم در این باغ وحش بود.

۱۰ روز پیش این تمساح کوچک از باغ وحش مدرسه ناپدید شد و جستجوی مسؤلان بی نتیجه ماند تا این که خدمه مدرسه، این تمساح را کنار درب پشتی مدرسه پیدا کردند.این بچه تمساح که قد آن به زور به ۴۰ سانتی متر می رسد، درحالی پیدا شد که هنوز دور دهان آن با نوار چسب بسته مانده بود. در واقع وقتی از این بچه تمساح برای آموزش کودکان در باغ وحش مدرسه نگهداری می شد، مسؤلان بیشتر مواقع دهان آنرا با نوارچسب می بستند و این کوچولوی بیچاره ۱۰ روز با دهان بسته بیرون از مدرسه مانده بود.

بنابه گفته مسؤلان مدرسه جای تعجب بود که این بچه تمساح با دهان بسته پس از گذشت ۱۰ روز هنوز زنده مانده بود. البته افرادی که از تمساح ها مراقبت می کنند می گویند، این حیوانات می توانند چندین روز بدون غذا زنده بمانند.قرار شده است این بچه تمساح تا آخر سال تحصیلی سال جاری در باغ وحش مدرسه باقی بماند و سپس به پناهگاه حیوانات منتقل شود.

منبع:

upiمنبع:

1403/03/21
13:48:03
5.0 / 5
68
تگهای خبر: آموزش , غذا
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است