وزیر بهداشت:

تلاش می شود بیمارستان جدید شهید مفتح ورامین تا سال آینده تمام شود

تلاش می شود بیمارستان جدید شهید مفتح ورامین تا سال آینده تمام شود به گزارش مستر لمون، از تهران وزیر بهداشت و درمان اظهار داشت: برمبنای فرمایشات رهبر معظم انقلاب، مدیران دولت سیزدهم، همگی مدیران میدانی هستند و با پیگیری مستمر تلاش می شود بیمارستان جدید شهید مفتح ورامین تا سال آینده تمام شود.


بهرام عین اللهی، قبل از ظهر امروز پنجشنبه دهم شهریور ماه در جریان بازدید از طرح راه اندازی بیمارستان جدید شهید مفتح ورامین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرستان ورامین از نظر تاریخی و نقش اثرگذار و سازنده خود در انقلاب اسلامی با قیام خونین ۱۵ خرداد، از اهمیت ویژه ای برخوردارست ولی با وجود جایگاه ویژه این منطقه، امکانات درمانی و بیمارستان آن متناسب با رشد جمعیت و جایگاه پیشرفت نداشته است.
وی اضافه کرد: این شهرستان از دو بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد تامین اجتماعی و بیمارستان قدیمی ۱۲۰ تختخوابی شهید مفتح برخوردارست که به هیچ عنوان نمی تواند جوابگوی نیاز منطقه باشد.
وی تاکید کرد: یکی از با اهمیت ترین برنامه های دولت مردمی سیزدهم در تحقق عدالت اجتماعی، رفع نابرابری و بی عدالتی در زمینه بهداشت و درمان است، بدین جهت تلاش می شود تا اجرای طرح های بهداشتی و درمانی در مناطق مختلف کشور همچون جنوب تهران و شهرستان ورامین با سرعت بیشتری دنبال شود.
عین اللهی اظهار داشت: در جریان بازدید امروز از بیمارستان درحال راه اندازی اسلامشهر، این پروژه از پیشرفت ۷۰ درصدی برخوردار شده و فاز اول آن تا ۲۲ بهمن امسال و فاز دوم آن تا شهریور سال آینده به بهره برداری می رسد.
وزیر بهداشت اشاره کرد: پروژه بیمارستان جایگزین بیمارستان شهید مفتح ورامین از سال ۱۳۹۸ شروع شده ولی تا فروردین ماه امسال پیشرفت فیزیکی چندانی نداشت.
وی اظهار داشت: با اختصاص اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومانی برای این پروژه و الزام پیمانکار به افزایش نیروی انسانی و شیفت کاری، تلاش می شود سرعت راه اندازی بیمارستان شهید مفتح ورامین بالا رفته و تا سه ماه آتی با بازدید میدانی مجدد، روند اجرای این طرح مورد بررسی قرار می گیرد.
منبع:

1401/06/10
23:24:04
5.0 / 5
368
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است