سازمان جهانی بهداشت:

زمان بررسی حقیقت کووید-۱۹ است

زمان بررسی حقیقت کووید-۱۹ است به گزارش مستر لمون، سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام نمود: با ثبت یک میلیون مورد فوت ناشی از کرونا امسال میلادی زمان آن است تا حقیقت این بیماری بررسی شود.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، مسئول بخش کووید سازمان جهانی بهداشت روز گذشته (جمعه) اظهار داشت: بعد از فوت یک میلیون بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در سالجاری، حالا زمان بررسی دقیق حقیقت کروناویروس است.
ماریا ون کرخوف، مسئول فنی بیماری کووید-۱۹ در سازمان جهانی بهداشت عنوان کرد: آمار قربانیان کروناویروس ناراحت کننده است چونکه تستهای تشخیصی، روشهای درمانی، واکسن و اقدامات بهداشت عمومی برای کنترل بیماری در دسترس هستند.
وی ادامه داد: این مورد را در نظر بگیرید که ما در سال سوم همه گیری کووید-۱۹ قرار داریم و از ابزارهای لازم برای مقابله با شیوع بیماری و جلوگیری از مرگ و میرهای ناشی از آن برخوردار هستیم. بیشتر ما در مقابل این اعداد و ارقام خنثی شده ایم.
مسئول فنی بیماری کووید-۱۹ در سازمان جهانی بهداشت تصریح کرد: بررسی حقیقت ضروری می باشد. واقعا نیاز است بررسی شود که ما در چه جایی قرار داریم. ما نباید در موقعیتی باشیم که هر هفته ۱۴ یا ۱۵ هزار مورد فوت ثبت گردد.
وی با اشاره به اینکه همه گیری آخر نگرفته، عنوان کرد: درحالیکه مردم به زندگی عادی خود ادامه میدهند باید همه گیری را تمام کرد. هرچند لازم است نسبت به آن هوشیارتر بود. خیلی از مردم در مورد زندگی با کووید صحبت میکنند اما لازم است مسئولانه با این بیماری زندگی نماییم.
به گزارش مدیکال اکسپرس، ون کرخوف اظهار داشت: ثبت یک میلیون مورد مرگ ناشی از کرونا در سال زندگی با کووید نیست و گزارش ۱۵ هزار مورد فوت در هفته زندگی مسئولانه با کرونا نیست.
منبع:

1401/06/06
08:53:02
5.0 / 5
213
تگهای خبر: بیماری , درمان , زندگی
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است