حسین پور:

مجلس انقلابی با افزایش قیمت دارو به شدت مخالف است

مجلس انقلابی با افزایش قیمت دارو به شدت مخالف است نماینده مردم پیرانشهر و سردشت با انتقاد از اجرای طرح دارویاری تصریح کرد: سفره مردم تاب و تحمل افزایش قیمت دارو را ندارد و مجلس انقلابی با افزایش قیمت دارو به شدت مخالف است.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، کمال حسین پور در جلسه امروز سه شنبه مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: مجلس قانون رتبه بندی معلمان را مصوب و ابلاغ کرده است، ازاین رو لازم است هر چه سریعتر وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه نسبت به تأمین اعتبار و اجرای قانون مجلس اقدام نمایند.
او همینطور در تذکر دیگری به وزیر جهاد کشاورزی اظهار نمود: چرا این وزارت خانه مبالغ خرید گندم کشاورزان را پرداخت نمی کند مگر غیر از این است که خرید گندم بعنوان یک محصول مهم کشاورزی برای کشور ما ضروری و لازم است، اگر مبالغ گندم بموقع پرداخت نشود متاسفانه مردم مجبور هستند گندم خویش را به دلالان و واسطه ها بفروشند.
نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس در ادامه با تکیه بر این که امنیت شهرستان های مرزی با اشتغال جوانان آنها گره خورده است، در تذکری به وزیر کشور تصریح کرد: معیشت مرزنشینان و رونق اقتصادی مناطق مرزی و مبادلات تجاری در مناطق مرزی یک فرصت است نه تهدید؛ چرا علیرغم دستور مقامات کشوری در خصوص بازگشایی مرزهای اشکان و قاسم رش سردشت هنوز اقدامی عاجل صورت نگرفته است؟
حسین پور در تذکر دیگری به رئیس جمهور تصریح کرد: انتظار این است که مصوبات سفرهای استانی همچون سفر رئیس جمهوری به استان آذربایجان غربی هرچه سریعتر ابلاغ شود تا هرچه سریعتر در فصل کاری اقدامات عمرانی صورت پذیرد.
او همینطور خواهان تعجیل کمیسیون اجتماعی مجلس در رسیدگی و بررسی قانون ساماندهی کارکنان دولت شد.
این عضو کمیسیون عمران مجلس در انتها در تذکری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتقاد از اجرای طرح دارویاری اظهار داشت: مگر رئیس جمهور محترم در مصاحبه تلویزیونی اخیر خود تاکید نکردند که نان، دارو و بنزین گران نخواهد شد؟ چرا وزارت بهداشت به صورت ناگهانی مبادرت به اجرای طرحی به نام دارویاری کرده است و سبب افزایش وحشتناک قیمت دارو شده است؟ سفره مردم تاب و تحمل افزایش قیمت دارو را ندارد و مجلس انقلابی با افزایش قیمت دارو به شدت مخالف است؛ به وزیر بهداشت تذکر می دهم که هر چه زودتر به این مورد ورود کند.1401/05/04
22:20:07
5.0 / 5
299
تگهای خبر: آموزش , برنامه , پزشك , خرید
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است