رئیس بهداشت مشگین شهر:

تجهیز بیمارستان مشگین شهر به ام آر آی

تجهیز بیمارستان مشگین شهر به ام آر آی به گزارش مستر لمون رییس شبکه بهداشت و درمان مشگین شهر اظهار داشت: نیاز اصلی مشگین شهر درحال حاضر دستگاه ام.آر.آی است که شبکه بهداشت و درمان درحال آماده سازی یک فضای استاندارد و مناسب برای نصب دستگاه است.به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، محمد مهرتک قبل از ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار نمود: در مواردی نیاز است اصحاب رسانه و شبکه بهداشت و درمان مشگین شهر ارتباط تنگاتنگ باهم داشته باشند و شبکه بهداشت بهداشت و درمان به همفکری با اصحاب رسانه در زمینه های مختلف نیاز دارد، انتقاد سازنده از سازمان نیز موجب رشد و اصلاح امور می شود و تلاش می شود سازمان نیز در مورد موضوعات و انتقادات مطرح شده اقدام عاجل انجام دهد.
وی اظهار داشت: یکی از دغدغه های اصلی شبکه بهداشت درمان رسیدگی به مشکلات، کمبودها و کاستی های بیمارستان ولیعصر مشگین شهر است. از الویت های اصلی شبکه بهداشت تأسیس بیمارستان تامین اجتماعی در ضلع شمالی شهرستان است که باتوجه به قرار گرفتن بیمارستان فعلی در راه گردشگری گاهی اوقات و مخصوصاً در زمان تعطیلات که شهرستان میزبان مسافران است شلوغی مسیر سبب از دست رفتن زمان طلایی برای بیماران در راه بیمارستان فعلی می شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان مشگین شهر اشاره کرد: باتوجه به جمعیت شهرستان و تعدد مناسب پزشکان متخصص، یکی از نیاز اصلی این شهرستان دستگاه ام. آر. آی است و اقدامات مناسبی در این خصوص توسط نماینده شهرستان انجام شده و شبکه بهداشت و درمان درحال آماده سازی یک فضا استاندارد و مناسب برای نصب دستگاه است و دو دستگاه ام. آر. آی برای استان اردبیل اختصاص یافته که یکی از این دستگاهها به زودی در مشگین شهر نصب خواهد شد.
مهرتک درباب خدمات دندان پزشکی در سطح شهرستان اظهار داشت: خدمات دندان پزشکی در سطح شهر در نقاط مختلف شهرستان برای گروه تا ۱۴ سال رایگان است و برای مساعدت با بهتر شدن خدمات دندانپزشکی اطلاعیه های مختلفی با همکاری آموزش پرورش و فرمانداری صادر گردیده است تا گروه هدف با اطلاع از این مساله از خدمات بهتری بهره مند شوند که متأسفانه تا حالا مردم خصوصاً در روستاها اطلاع کافی از این مساله نداشته اند.
وی درباب مشکل کمبود پزشک اورژانس نیز اظهار داشت: طبق قراردادی هماهنگ شده است خدمات بخش اورژانس بیمارستان ولیعصر مشگین شهر به بخش خصوصی واگذار شود و بخش خصوصی ملزم به پوشش بهینه و جامع خدمات پزشکی اورژانس خواهد بود که بدون افزایش هزینه برای بیماران مشکلات کمبود پزشک و برخی کاستی های دراین زمینه نیز برطرف می شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان مشگین شهر در مورد انتصاب ریاست جدید بیمارستان ولیعصر اظهار داشت: تصمیماتی درباب انتصاب رییس جدید بیمارستان ولیعصر مشگین شهر گرفته شده است و رییس جدید بیمارستان مشگین شهر نیز به زودی معرفی خواهد شد.
مهرتک در مورد برخی گلایه های مردم در مورد کمبود پزشک انکال نیز افزود: در مورد برخی از رشته های خاص پزشکی مثل جراحی های مغز و اعصاب و …محدودیت هایی در تعداد پزشک های مربوطه وجود دارد و امکان این که ۲۴ ساعته پزشک در اختیار بیمارستان قرار بگیرد نیست که این مشکل در بیشتر شهرستان ها و حتی مراکز استان وجود دارد اما در سایر مواردی که قصوری از جانب پزشک انکال بوده که سبب گلایه همشهریان شده اقداماتی انجام گرفته است و نظارت در این خصوص نیز افزایش خواهد یافت.


منبع:

1401/02/28
14:04:15
5.0 / 5
237
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است