بررسی برنامه وزیر پیشنهادی بهداشت در کمیسیون بهداشت

بررسی برنامه وزیر پیشنهادی بهداشت در کمیسیون بهداشت مستر لمون: سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در جلسه این کمیسیون آگاهی داد.


زهرا شیخی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه بامداد امروز کمیسیون بهداشت و درمان اظهار داشت: این جلسه با حضور عین اللهی وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت ارائه برنامه ها انجام شد و پس از آن نمایندگان هم انتظارات و دغدغه های خود در زمینه سلامت را بیان نمودند.
بگفته وی چگونگی مدیریت بحران کرونا، اجرائی شدن سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب، کنترل بیماریهای غیرواگیر، پیگیری تعارض منافع، استخدام و جذب نیرو و مطالبات کادر درمانی، عدالت محوری و اصلاح رویکرد وزارت بهداشت با اولویت بخشیدن به سلامت محور بودن و پیشگیری و بهداشت تا درمان همچون تاکیدات اعضای کمیسیون بهداشت بود، پس انتظار کمیسیون بهداشت این است که با تمام وجود و مدیریت جهادی وارد میدان عمل شده و تیم تخصصی پای کار داشته باشد؛ با اهمیت ترین موضوع اجرای دقیق، درست و بموقع قوانین است.
شیخی در آخر اظهار داشت: باتوجه به تعدد قوانین انتظار ما اجرای درست آنست که این مورد به وزیر پیشنهادی اعلام گردید. البته کمیسیون بهداشت پس از انجام بررسی های خود نظرش را در قالب گزارشی در صحن علنی بیان می کند.
منبع:

1400/05/23
22:05:01
5.0 / 5
423
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است