توضیحات حناچی درباره ورود شهرداری برای خرید واكسن

توضیحات حناچی درباره ورود شهرداری برای خرید واكسن مستر لمون: شهردار تهران با بیان خسارت ماهانه 100 میلیارد تومانی شهرداری تهران از کرونا درمورد تزریق واکسن به پرسنل شهرداری توضیحاتی ارائه نمود.


پیروز حناچی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تاثیرات کرونا بر کارهای شهرداری تهران اظهار داشت: برآوردهای اولیه ما نشان میدهد که ماهانه ۱۰۰ میلیارد تومان به سبب کرونا هزینه کرده و یا کرونا سبب عدم النفع ما از امکانات شهرداری شده است.
وی با اشاره به موارد عدم النفع شهرداری به سبب شیوع ویروس کرونا با اعلان اینکه ۹۰۰ مجموعه ورزشی متعلق به شهرداری تهران است که در این ایام تعطیل هستند، اضافه کرد: متروی تهران در وضعیت عادی همچون روزهای پیش از سال نو، تعداد مسافرانش از یک میلیون نفر افزایش نیافت، در صورتیکه ظرفیت عادی مترو پوشش حدود دو میلیون و ۲۰۰ هزار سفر در روز است و اتوبوسرانی نیز وضعیت مشابه داشت و در اوج آزادشدن همه فعالیت ها با یک میلیون نفر مسافر، فعالیت می کرد.
حناچی اضافه کرد: همین حالا ظرفیت روزانه مترو و اتوبوس کمتر از ۶۰۰ هزار نفر مسافر است که همه این موارد جزء عدم النفع ما در شهرداری تهران به سبب کرونا است که بصورت مستقیم و غیرمستقیم به شهرداری خسارت وارد میکند.
شهردار تهران با اعلان اینکه از سویی دیگر هم اکنون، آمار تدفین ۱۵۰ نفر در روز است که مدیریت کردن این شرایط دشوار است ولی با این وجود مشکلی در بهشت زهرا(س) نداشتیم اظهار داشت: البته این مسئله را هم مدیون خیرینی که به کمک ما در بهشت زهرا آمدند و هم کارکنان در آرامستان بهشت زهرا(س) هستیم.

طرح ورود شهرداری به خرید واکسن کرونا در شورای مدیران
وی در مورد زمزمه های ورود شهرداری به خرید واکسن کرونا برای پرسنل شهرداری تهران اظهار داشت: این مساله در شورای مدیران عنوان شد و دو نظر متفاوت در شهرداری داریم چونکه از سویی برخی معتقد بودند که شهرداری می تواند از این فرصت استفاده نماید و قابلیت خرید واکسن نیز وجود دارد و در مقابل آن نیز برخی معتقدند تا وقتی این امکان در دسترس همه مردم تهران نباشد، نباید از امکانات شهرداری برای فقط پرسنل استفاده نمائیم.
شهردار تهران با اعلان اینکه ما برای کارکنانی که بواسطه نوع فعالیتشان به واکسن احتیاج داشتند، واکسن تهیه و تزریق کردیم که این رویه هنوز به پایان نرسیده است، افزود: کارکنانی که بیشترین مواجهه با کرونا ویروس را داشتند همچون کارکنان آرامستان، پاکبانها و... مرحله اول واکسن را دریافت نمودند که البته این روند هنوز کامل نشده است و این روزها بحث رانندگان حمل و نقل عمومی مان مظرح است که با ستاد کرونا مکاتبه کردیم تا این افراد نیز در اولویت قرار بگیرند ولی برای سیستم اداری شهرداری این کار را نکردیم.
وی ادامه داد: شخصا ترجیحم این است که ما جزء نخستین ها برای دریافت واکسن نباشیم و وقتی همه مردم واکسن دریافت نمودند، ما نیز واکسن دریافت نماییم و حتی اگر جزء آخرین ها باشیم به جایی برنمی خورد.
منبع:

1400/02/11
16:39:49
5.0 / 5
791
تگهای خبر: خرید , هزینه , ورزش
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است