حسین زهی:

باید هرگونه ورود مسافر از هند و پاكستان متوقف شود

باید هرگونه ورود مسافر از هند و پاكستان متوقف شود مستر لمون: نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: باید هرگونه تردد مسافر با هند و پاکستان چه بوسیله مرزهوایی و چه بوسیله مرز زمینی متوقف شده و بحث قرنطینه افرادی که بتازگی از این کشورها بازگشتند جدی گرفته شود.


اسماعیل حسین زهی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ضرورت انجام اقدامات لازم برای پیش گیری از ورود ویروس کرونای جهش یافته هندی به کشور، بیان کرد: باتوجه به تجربه گذشته در ورود و شیوع گسترده ویروس کرونای هندی در سطح کشور باید اقدامات پیشگیرانه برای ورود این ویروس به کشور با جدیت دنبال شود. ویروس کرونای جهش یافته هندی بمراتب خطرناک تر بوده و روزانه آمار مبتلایان و فوت شدگان در هند رقم قابل توجهی است.
ایشان سپس اظهار نمود: باید هرگونه تردد مسافر با هند و پاکستان چه بوسیله مرزهوایی و چه بوسیله مرز زمینی متوقف شود. در صورت ورود هر نوع مسافری از هند باید بحث قرنطینه با جدیت دنبال شود. ورود این ویروس به کشور می تواند تبعات جبران ناپذیری برای کشور به همراه داشته باشد. کادر درمانی کشور حالا درگیر مبارزه با کرونای جهش یافته انگلیسی است.
نماینده مردم خاش در مجلس ورای اسلامی اشاره کرد: ورود ویروس جهش یافته هندی که بمراتب قدرت سرایت و کشندگی آن نیز بیشتر است می تواند وضعیت را وخیم تر کند. هر نوع تردد مسافر با کشور هند و پاکستان تا بهبود شرایط باید متوقف شود و در صورت بازگشت برخی افراد از این کشورها باید به سرعت تست انجام شده و قرنطینه شوند.
منبع:

1400/02/05
13:26:39
5.0 / 5
812
تگهای خبر: درمان
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است