رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام كرد

اجرای مرحله جدید طرح شهید سلیمانی از نوروز

اجرای مرحله جدید طرح شهید سلیمانی از نوروز رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: برای مدیریت بیماری کرونا باید گروه های مختلف بسیج شوند و اقشار بسیج به صورت صنفی و قشری در تشدید اقدامات پیشگیرانه نقش آفرینی کنند.


به گزارش مستر لمون به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش تبیین برنامه نوروزی تشدید گام چهارم بسیج ملی طرح شهید سلیمانی، ضمن تسلیت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) اظهار نمود: در عرصه مبارزه با کرونا و در طرح شهید سلیمانی موفقیت های بزرگی به دست آمد و بنا است در دو بازه ۱۵ روزه موفقیت بزرگ تری خلق شود.
وی با اعلان اینکه قدرشناس همه مجاهدین این عرصه هستیم، اظهار داشت: ملت ایران توانست بر یک چالش بزرگ غلبه کند و این پیروزی بزرگی برای ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران بود، کرونا برای ملتی که تحت فشار تحریم های ظالمانه بود و عملیات های روانی گسترده مقابل ملت ایران بوسیله رسانه ها و فضای مجازی صورت گرفت و تشدید فشارها و تهدید به دخالت های نابجا که بر زبان دشمنان ملت جاری شد برخی انتظار داشتند شرایط نامطلوبی را در کشور تولید نماید که هنر مردان بزرگ انقلاب اسلامی منجر گردید تا تهدید به فرصت تبدیل گردد.
سردار سلیمانی اضافه کرد: دقت در پیاده سازی این طرح باید مورد توجه قرار گیرد، خاضعانه تقاضا داریم در پیاده سازی طرح جدید شهید سلیمانی وقت گذاشته شود، تعطیلات فرصت مناسبی برای ماست که بیماری را کنترل نماییم، رهبر انقلاب فرمود که به مسافرت نمی رود و از مردم خواست که برمبنای تصمیمات ستاد کرونا عمل کنند. برای مدیریت بیماری باید گروه های مختلف بسیج شوند و اقشار بسیج به صورت صنفی و قشری در تشدید اقدامات پیشگیرانه نقش آفرینی کنند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اشاره کرد: پیاده سازی این طرح باتوجه به زیست بوم ها انجام می شود و از همه امکانات سپاه برای طرح شهید سلیمانی استفاده می شود و هیچ محدودیتی قائل نیستیم. رهبر انقلاب ده روز پیش فرمودند بسیج پاره تن مردم است و نباید مصلحت مردم را فراموش کند. این وظیفه بر دوش ما باقی است که از مصلحت مردم هوشمندانه دفاع نماییم.
وی ادامه داد: در برنامه سال ۱۴۰۰ مسئله اصلی ما سلامت مردم و مواجهه با ویروس کرونا است، که وزارت بهداشت در دستورالعمل بر آن تاکید کرده است. این دستوراعمل هوشمندانه است و برای پیاده سازی آن باید دقت لازم صورت گیرد. در مرحله قبل همکاری مردم شوق برانگیز بود.
سردار سلیمانی اشاره کرد: امیدواریم در این برنامه جدید ۳۰ روزه موفقیت های بزرگی رقم بخورد و تا روزی که خبر شکست کرونا اعلام گردد ما در کنار وزارت بهداشت هستیم و هر جا که نظام به ظرفیت بسیج نیاز داشته باشد ما در کنار مردم هستیم.1399/12/19
15:04:23
0.0 / 5
1053
تگهای خبر: برنامه , بیماری , تولید , سلامت
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است