نانوایی ها در صدر دریافت اخطارهای كرونائی

نانوایی ها در صدر دریافت اخطارهای كرونائی سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه نانوایی عا بیشتزین اخطار عدم رعایت پروتکل های بهداشتی را داشته اند، سفارش هایی برای رعایت بهداشت هنگام رفتن به نانوایی ارائه نمود.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری، اظهار داشت: بیشترین میزان صدور اخطار و معرفی به مراجع قضایی به سبب عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به نانوایی ها بوده و ضرورت رعایت نکات بهداشتی در اماکن مذکور بعنوان مرکز پر تردد خرید روزانه از اهمیت ویژه ای برخوردارست.
وی ادامه داد: در صورت داشتن علایم سرماخوردگی از رفتن به نانوایی خودداری کرده و در صورت مشاهده این علایم در افراد شاغل به ایشان و مسئول نانوایی تذکر دهید.
لاری اشاره کرد: از خروج سالمندان از خانه برای خرید نان ممانعت به عمل آورید و تا حد امکان فردی از خانواده برای خرید نان اقدام نماید که فاقد بیماریهای زمینه ای باشد. در طول پروسه خرید نان ماسک بزنید و در صف خرید نان نسبت به رعایت اصول فاصله گذاری فیریکی دقت به عمل آورید.
وی ادامه داد: پیش از دست زدن به نان از مواد ضدعفونی کننده استفاده کنید و نان را به صورت کاملا داغ در سفره و پارچه مخصوص قرار دهید و از وسایلی مثل چاقو، برس و کاتر و سایر وسایل مشترک در نانوایی استفاده نکنید.
سخنگوی وزارت بهداشت افزود: از پرداخت وجه نقد خودداری کرده و اهتمام کنید وجه را آنلاین یا با دستگاه کارتخوان پرداخت کنید. بعد از بازگشت به منزل دستان خودرا شسته و ضد عفونی کرده و سپس نسبت به بسته بندی نان اقدام کنید. دقت کنید نان را قبل از مصرف داغ کنید تا اطمینان حاصل کنید نان آلوده نباشد.1399/10/29
23:58:44
0.0 / 5
845
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است