احتمال لزوم استفاده از ماسك حتی پس از واكسیناسیون كرونا

احتمال لزوم استفاده از ماسك حتی پس از واكسیناسیون كرونا مستر لمون: مشاور ارشد علمی دولت انگلیس اظهار داشت: استفاده از ماسک ممکنست همچنان تا زمستانِ آینده لازم باشد برای اینکه بعید است به این زودی ها زندگی به روال عادی برگردد.


به گزارش مستر لمون به نقل از ایسنا، "پاتریک والانس" این هشدار را همزمان با آغاز واکسیناسیون کرونا با واکسن فایزر/بیون تک در انگلیس اعلام نموده است.
بااینکه او اذعان دارد که آغاز واکسیناسیون یک اتفاق فرخنده است اما در مصاحبه با "اسکای نیوز" همچنان از مردم می خواهد که مراقب باشند.
او اظهار داشت: ممکنست در زمستان آینده حتی بعد از انجام واکسیناسیون به اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک نیاز داشته باشیم برای اینکه هنوز نمی دانیم که واکسن در جلوگیری از انتقال ویروس چقدر کارآمد است.
دلیل این امر این است که هنوز مشخص نیست آیا افراد واکسینه شده که بیشتر آنها از این بیماری در امان هستند ممکنست همچنان ناقل ویروس به کسانی باشند که واکسن را دریافت نکرده اند؟
مشاور دولت همین طور با اشاره به مدت زمان اجرای برنامه واکسیناسیون اظهار داشت: زمان زیادی طول خواهد کشید تا همه افرادِ در معرض خطر و کسانی که دسترسی به آنها دشوار است، واکسینه شوند.
وی اشاره کرد: بسیار مهمست که متوجه باشیم این تازه آغاز کار است و مدت زمان زیادی طول می کشد تا واکسیناسیون گسترده صورت گیرد.
به نوشته روزنامه ایندیپندنت، وی ادامه داد: بدین سبب تا بهار دو سال بعد بعید است که اوضاع به حالت عادی بازگردد.1399/09/23
22:45:55
5.0 / 5
874
تگهای خبر: برنامه , بیماری , زندگی
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است