معاون كل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی:

تخت های آی سی یو بیمارستان های كشور به ۱۰ هزار تخت رسید

تخت های آی سی یو بیمارستان های كشور به ۱۰ هزار تخت رسید به گزارش مستر لمون معاون كل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: تخت های (آی سی یو) بیمارستان های كشور به ۱۰ هزار تخت رسیده است.به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، ایرج حریرچی با اشاره به فعالیت ۸۰ هزار تخت بیمارستانی تا سال آینده، اضافه کرد: ۳۷ هزار تخت تابحال نصب شده است، ۴۵ هزار تخت بازسازی شده و ۱۴ هزار تخت هم هفته سلامت سال آینده به شبکه درمان اضافه می شود.
وی افزود: استان هرمزگان ۲ هزار و ۱۰۰ تخت بیمارستانی دارد که ۸۱۰ تخت آن در هفت سال قبل اضافه شده است. با اضافه شدن هزار و ۳۰۰ تخت به چرخه درمان هرمزگان وضعیت این استان از متوسط کشوری هم بالاتر می رود.
معاون وزیر بهداشت تصریح کرد: از این تعداد ۹۵۰ تخت دولتی و مابقی در بخش های نظامی و خصوصی فعال می شود.
حریرچی افزود: امیدواریم با آغاز به کار بیمارستان شریعتی بندرعباس که خدمات تخصصی و فوق تخصصی زنان عرضه می دهد و یک بیمارستان دولتی و دانشگاهی است و بخش درمانی فعالی دارد نیاز هرمزگانکه از گذشته به این بخش بوده است، مرتفع شود.
وی با اشاره به رشد میزان باروری خیلی خوب در هرمزگان اضافه کرد: ۴ اتاق عمل، آی. سی. یو و ان.آی. سی. یو که در این بیمارستان وجود دارد کمک شایانی به استان خواهد کرد؛ اساسا وقتی میزان باروری بالا است احتمال خطر هم در این افراد بیشتر است.


منبع:

1399/07/06
20:26:09
5.0 / 5
1350
تگهای خبر: آموزش , پزشك , خدمات , درمان
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است