افزایش شیوع ویروس كرونا در جامعه صنعتی و پزشكی استان مركزی

افزایش شیوع ویروس كرونا در جامعه صنعتی و پزشكی استان مركزی به گزارش مستر لمون مركزی معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی اراك اظهار داشت: میزان شیوع ویروس كرونا در جامعه صنعتی و پزشكی نسبت به جمعیت این قشر در استان مركزی بیشتر شده است.


دکتر بهمن صادقی در گفت و گو با ایسنا، درباب ابتلای اقشار مختلف به ویروس کرونا با تاکید بر اینکه متاسفانه هیچ قشر خاصی از این ویروس در امان نیست و همگان در نقاط شهری و روستایی و در فضاهای پرتراکم در خطر مبتلاشدن به ویروس هستند، اضافه کرد: استان مرکزی استانی صنعتی است و خوشبختانه در ماه های ابتلایی شیوع کرونا، کنترل ویروس در فضاهای صنعتی استان مطلوب بوده است.
وی اشاره کرد: به سبب طولانی بودن فرآیند شیوع بیماری و حضور طولانی افراد در محل کار و ارتباطاتی که خواه یا ناخواه ایجاد می شود، به مرور زمان شاهد افزایش بیماری در صنعت استان هستیم.
صادقی با اشاره به افزایش بیماری در جامعه پزشکی به نسبت کل جمعیت این قشر در استان مرکزی، اظهار داشت: هم اکنون با ارزیابی نسبت مشاغل در حوزه ابتلای به ویروس، مبتلاشدن در جامعه پزشکی بیشتر است چون درگیری این قشر از جامعه با بیماری و بیماران نسبت به دیگر مشاغل بسیار بیشتر است.
منبع:

1399/06/17
12:41:24
5.0 / 5
1902
تگهای خبر: بیماری , پزشك , درمان , صنعت
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است