معاون مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت تاكید كرد؛

فرصت یك روزه اصناف برای ثبت نام در سایت وزارت بهداشت

فرصت یك روزه اصناف برای ثبت نام در سایت وزارت بهداشت به گزارش مستر لمون معاون مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت، اظهار داشت: همه اصناف و صنعتی ها تا ساعت 24 پنج شنبه فرصت دارند در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام و كد دریافت نمایند.


به گزارش مستر لمون به نقل از مهر، محسن فرهادی، در برنامه «تیتر امشب» شبكه خبر با اشاره به ثبت نام یك میلیون و ۳۰۰ هزار واحد صنفی و صنعتی در سامانه وزارت بهداشت، اضافه كرد: جایگاه داران سوخت (پمپ بنزین و گاز) و تالارها و پاساژها كمترین ثبت نام را در سامانه داشته اند. وی با اعلان اینكه بیشترین اصناف در تهران، اصفهان، خراسان رضوی نام نویسی كرده اند، اظهار داشت: استانی كه كمترین ثبت نام را داشته استان ایلام است. فرهادی افزود: بیشتر واحدها و مراكز صنعتی كوچك، ادارات و بانك ها و صنف تهیه و توزیع مواد غذایی ثبت نام كرده اند. وی با اعلان اینكه پمپ بنزین از مراكزی است كه می تواند به شیوع بیماری دامن بزند، اظهار داشت: خواهشم این است از مدیریت جایگاهداران و شركت ملی پخش فراورده های نفتی كه از جایگاهداران بخواهند كه زودتر ثبت نام كنند و كد بگیرند، برای اینكه با اصنافی كه كد نداشته باشند طبق مقررات برخورد خواهد شد، برای اینكه پیش شرط و شرط فعالیت همه اصناف داشتن كد و پروانه بهداشتی فعالیت است.

فرهادی با اعلان اینكه كارفرما مسئولیت در قبال ابتلای افرادش به كرونا ندارد و فقط باید از سلامت آنها در محل كار مطمئن باشد تا علائمی نداشته باشند، اضافه كرد: اطلاعاتی كه در سایت خواسته شده همه برای مقاصد بهداشتی و سلامت است.

معاون مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت اظهار داشت: علت ممنوعیت فعالیت رستوران ها، تالارها، پاساژها و باشگاه های ورزشی و مراكز تفریحی تجمع و تراكم و تماس افراد است و احتمال شیوع بیماری است، ما باید بتوانیم حلقه سرایت بیماری را بشكنیم، ولی اگر موارد بهداشتی رعایت نشود و الزامات فاصله گذاری رعایت نشود شاید حتی آن هایی را هم كه با شرط و شروط مجوز فعالیت می دهیم باردیگر مجبور شویم تعطیل نماییم.

وی گفت: از مردم می خواهیم كه صرفاً برای كار یا تهیه مایحتاج ضروری از خانه بیرون بروند و همچنان همه دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند خصوصاً از كارت بانكی برای همه خریدهایشان استفاده كنند.


منبع:

1399/01/28
13:52:39
5.0 / 5
3224
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است