استاندار مركزی:

روند بهبود بیماران در كمیجان شیب صعودی به خود گرفته است

روند بهبود بیماران در كمیجان شیب صعودی به خود گرفته است به گزارش مستر لمون مركزی استاندار مركزی اظهار داشت: روند بهبود بیماران در كمیجان شیب صعودی به خود گرفته است.


سیدعلی آقازاده در جریان سفر به شهرستان های خنداب، كمیجان و فراهان كه بمنظور بررسی و بازدید میدانی از روند اقداماتی كه در امتداد پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس كرونا در این شهرستان ها انجام شده است، اظهار نمود: خوشبختانه با هماهنگی و اقداماتی كه الان هم در بخش میلاجرد و هم در شهرستان كمیجان انجام شده است، شاهد پیشرفت خوبی در زمینه جلوگیری از بیماری كرونا بوده ایم و كارگاه های تولید ماسك نیز الان توسط بسیجیان این حوزه در حال فعالیت و كمك رسانی در این خصوص هستند.

وی با اعلان اینكه در مدت دو هفته گذشته بیش از 60 هزار ماسك استاندارد در كارگاه ها تولید شده است، اضافه كرد: این اقدام می تواند به مشكل كمبود ماسك در سطح استان و حتی كشور كمك شایانی كند. خوشبختانه در سایر نقاط استان نیز از این قبیل كارگاه های تولید ماسك كه توسط بسیجیان استان اداره می شود، وجود دارد.

آقازاده اظهار داشت: در بیمارستان كمیجان و درمانگاه میلاجرد نیز به همت كادر درمانی این شهرستان، روند بهبود بیماران شیب صعودی به خود گرفته است و تعداد زیادی از این افراد بعد از بهبودی و ترخیص از بیمارستان به منازل خود بازگشته اند.

استاندار مركزی با تاكید بر اینكه تا كنون هیچ مورد خاص وخیمی از این بیماری در شهرستان های كمیجان و خنداب گزارش نشده است، اشاره كرد: این مهم نشان دهنده تلاش بی وقفه كادر درمان شهرستان و سایر نهادهای استان است و امیدواریم با تداوم این اقدامات بتوانیم هرچه سریع تر شاهد پیروزی بر این بیماری باشیم.

منبع:

1399/01/18
21:06:14
5.0 / 5
2989
تگهای خبر: بیماری , تولید , درمان
مطلب مسترلمون را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مستر لمون

مستر لمون


مستر لمون یا آقای لیمو : همه چیز درمورد غذا و فست فودmrlemon.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر لمون محفوظ است